|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | LS49DG952SZXUA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Діагональ екрану | 49" |
| Роздільна здатність | 5120x1440 |
| Тип панелі | OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C, Micro HDMI, Wi-Fi, Bluetooth |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 12.60 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, Підтримка HDR, Безпровiдний дисплей, Flicker Free, AMD FreeSync, NVidia G-Sync, Безрамковий екран, Smart TV, Пульт дистанційного керування |
| Технології | G-Sync, Flicker free, Image Size, Off Timer Plus, Quantum Dot Color, HDMI-CEC, Adaptive Picture, Remote Access, Sound Mirroring, Tap View, Flicker-Free, FreeSync Premium Pro, Auto Source Switch, Core Sync, Eye Saver Mode, HDR10+ Gaming, Far-Field Voice In |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Габарити | 1194,7 x 529,3 x 236,9 |
| Діапазон робочих температур | 10~40 ℃ |
| Енергоспоживання | 80 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Кабель живлення, Кабель HDMI, Кабель DisplayPort, монітор, Інструкція, Пульт Remote Controller, Кабель USB, Гарантійний лист |
| Кут нахилу | від -2 до + 15˚ |
| Область перегляду (HxV) | 1196,7 x 339,2 |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 5 Вт |
| Регулювання по висоті, кут | 120 |
| Широкоформатний монітор | Так |
| Споживана потужність | 80.00 |
| Входи | Display Port, HDMI, Micro HDMI, USB Type-C |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 1 000 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор SAMSUNG (LS49DG952SZXUA)
Немає в наявності
Код товару: 305372
57 766 грн
59 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OLED у форматі Dual QHD
Завдяки технології OLED відкрийте для себе ширшу палітру кольорів і насичене, динамічне зображення, що піднімає ігрові враження на новий рівень. Роздільна здатність Dual QHD (5120 × 1440) оживляє контент із винятковою чіткістю та точністю, дозволяючи розгледіти кожну деталь.
OLED Glare Free
Технологія Glare Free суттєво зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла, щоб ідеальний чорний та яскраві кольори OLED відображалися без зайвих відволікань. Екран на 54% менш глянцевий порівняно зі стандартною антибліковою плівкою Samsung, тож ви повністю бачите ігрове оточення й отримуєте перевагу над суперниками.
Частота оновлення 240 Гц і час відгуку 0,03 мс (GtG)
Реагуйте швидше за інших — ухиляйтеся, контратакуйте та вступайте в бій без затримок. OLED забезпечує майже миттєвий відгук із часом реакції 0,03 мс (GtG), а інтерфейси HDMI 2.1 і DisplayPort підтримують надплавну частоту оновлення 240 Гц. У змаганнях вирішальною є кожна мілісекунда.
Gaming Hub
Gaming Hub відкриває миттєвий доступ до улюблених ігрових консолей і стримінгових сервісів без завантажень. Грайте в знайомі хіти, відкривайте нові ігри та слідкуйте за актуальними трендами — усе в одному зручному просторі.
Завдяки технології OLED відкрийте для себе ширшу палітру кольорів і насичене, динамічне зображення, що піднімає ігрові враження на новий рівень. Роздільна здатність Dual QHD (5120 × 1440) оживляє контент із винятковою чіткістю та точністю, дозволяючи розгледіти кожну деталь.
OLED Glare Free
Технологія Glare Free суттєво зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла, щоб ідеальний чорний та яскраві кольори OLED відображалися без зайвих відволікань. Екран на 54% менш глянцевий порівняно зі стандартною антибліковою плівкою Samsung, тож ви повністю бачите ігрове оточення й отримуєте перевагу над суперниками.
Частота оновлення 240 Гц і час відгуку 0,03 мс (GtG)
Реагуйте швидше за інших — ухиляйтеся, контратакуйте та вступайте в бій без затримок. OLED забезпечує майже миттєвий відгук із часом реакції 0,03 мс (GtG), а інтерфейси HDMI 2.1 і DisplayPort підтримують надплавну частоту оновлення 240 Гц. У змаганнях вирішальною є кожна мілісекунда.
Gaming Hub
Gaming Hub відкриває миттєвий доступ до улюблених ігрових консолей і стримінгових сервісів без завантажень. Грайте в знайомі хіти, відкривайте нові ігри та слідкуйте за актуальними трендами — усе в одному зручному просторі.