|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | LS32FM902SIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип панелі | OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Так |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 8.40 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Підтримка HDR, Безпровiдний дисплей, Flicker Free, AMD FreeSync, Adaptive Sync, Безрамковий екран, Smart TV, USB Type-C Power Delivery, Пульт дистанційного керування |
| Технології | Auto Source Switch+, Eye Saver Mode, HDMI-CEC, Multi View, Smart Calibration, Розмір файлу, FreeSync Premium Pro, Virtual AIM Point, Адаптивне зображення, Ультраширокий перегляд гри, SmartThings Hub, Дистанційний доступ, Безпровiдний дисплей, Відссутність |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 717.2 x 601.6 x 200.0 |
| Енергоспоживання | 55.4 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Комплектація | Кабель HDMI, Пульт дистанційного керування |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність Power Delivery | До 90 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 5 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% (CIE 1931) |
| Споживана потужність | 55.40 |
| Входи | USB-C, 1 x DisplayPort v1.4, 2 x USB Type-A Downstream Port, HDMI (v2.1) x 1, Вихід на гучномовець |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 304988
47 449 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Smart TV додатки
Транслюйте контент безпосередньо з монітора або дивіться телеканали наживо через Samsung TV Plus — і все це абсолютно безкоштовно.
Gaming Hub
Відкрийте для себе світ ігор у Samsung Gaming Hub. Тут ви знайдете популярні тайтли від провідних стримінгових сервісів та зможете грати без консолі чи ПК. Нові враження чи повернення до улюбленої класики — усе зібрано в одному центрі.
4K QD-OLED
Відчуйте реалістичність картинки завдяки технології QD-OLED. Глибокий чорний, насичений контраст і чіткі деталі у 4K створюють неймовірне зображення. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавність навіть у найдинамічніших сценах.
Антивідблискове покриття
Технологія Glare Free зменшує відблиски на 54% у порівнянні зі звичайною Anti Reflection-плівкою. Дивіться фільми та шоу з максимальною чіткістю, глибокими чорними відтінками та яскравими кольорами — без відволікаючих відблисків.
VESA DisplayHDR True Black 400
Насичені чорні та яскраві відтінки без небажаних відблисків забезпечують контенту виняткову глибину і виразність.
Сертифікація Pantone
Насолоджуйтесь максимально точною передачею кольорів. Екран, валідований Pantone, відтворює понад 2100 кольорів і більш ніж 110 відтінків шкіри, гарантуючи правдивість зображення так, як задумали автори.
Підтримка NVIDIA G-Sync і AMD FreeSync Premium Pro
Технології синхронізації усувають розриви кадрів, затримки й ривки зображення. Результат — надзвичайно плавний геймплей та відчутна перевага в іграх.
AI масштабування 4K Pro
Процесор NQM AI Gen3 піднімає якість навіть контенту з низькою роздільною здатністю майже до рівня 4K, додаючи чіткості та деталей у будь-який формат розваг.
AI оптимізація зображення
Інтелектуальні алгоритми підлаштовують картинку під ваші потреби: робота з документами, динамічні ігри чи перегляд відео завжди виглядають найкраще.
Active Voice Amplifier Pro
Штучний інтелект аналізує як голоси у контенті, так і навколишні шуми, підсилюючи важливі звукові деталі. Ви чуєте кожне слово максимально чітко й чисто.
One UI Tizen
Оновлений інтерфейс на базі ОС Tizen створений для персоналізованого та комфортного користування. One UI Tizen відкриває доступ до інновацій Samsung і гарантує підтримку оновлень ОС протягом 7 років.
Транслюйте контент безпосередньо з монітора або дивіться телеканали наживо через Samsung TV Plus — і все це абсолютно безкоштовно.
Gaming Hub
Відкрийте для себе світ ігор у Samsung Gaming Hub. Тут ви знайдете популярні тайтли від провідних стримінгових сервісів та зможете грати без консолі чи ПК. Нові враження чи повернення до улюбленої класики — усе зібрано в одному центрі.
4K QD-OLED
Відчуйте реалістичність картинки завдяки технології QD-OLED. Глибокий чорний, насичений контраст і чіткі деталі у 4K створюють неймовірне зображення. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавність навіть у найдинамічніших сценах.
Антивідблискове покриття
Технологія Glare Free зменшує відблиски на 54% у порівнянні зі звичайною Anti Reflection-плівкою. Дивіться фільми та шоу з максимальною чіткістю, глибокими чорними відтінками та яскравими кольорами — без відволікаючих відблисків.
VESA DisplayHDR True Black 400
Насичені чорні та яскраві відтінки без небажаних відблисків забезпечують контенту виняткову глибину і виразність.
Сертифікація Pantone
Насолоджуйтесь максимально точною передачею кольорів. Екран, валідований Pantone, відтворює понад 2100 кольорів і більш ніж 110 відтінків шкіри, гарантуючи правдивість зображення так, як задумали автори.
Підтримка NVIDIA G-Sync і AMD FreeSync Premium Pro
Технології синхронізації усувають розриви кадрів, затримки й ривки зображення. Результат — надзвичайно плавний геймплей та відчутна перевага в іграх.
AI масштабування 4K Pro
Процесор NQM AI Gen3 піднімає якість навіть контенту з низькою роздільною здатністю майже до рівня 4K, додаючи чіткості та деталей у будь-який формат розваг.
AI оптимізація зображення
Інтелектуальні алгоритми підлаштовують картинку під ваші потреби: робота з документами, динамічні ігри чи перегляд відео завжди виглядають найкраще.
Active Voice Amplifier Pro
Штучний інтелект аналізує як голоси у контенті, так і навколишні шуми, підсилюючи важливі звукові деталі. Ви чуєте кожне слово максимально чітко й чисто.
One UI Tizen
Оновлений інтерфейс на базі ОС Tizen створений для персоналізованого та комфортного користування. One UI Tizen відкриває доступ до інновацій Samsung і гарантує підтримку оновлень ОС протягом 7 років.
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/31077834510834.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/54263799335785.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/58623839693355.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/24637024578314.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/86307095193673.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/80220026809055.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/70911181761721.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/22040584575280.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/53277982405074.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/17315387340224.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/82508972709132.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/75779792648074.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/35844499385338.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/50554954081084.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/72527979584466.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/37120772242723.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/36252644218353.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/16612455226898.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/63672162309572.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/89671181216004.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/87692858565885.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/35810212573915.png)
![Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988] Монітор SAMSUNG (LS32FM902SIXUA) [304988]](/content/images/27/390x390l80mc0/12673392315640.png)