|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 20 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178º |
| Кут огляду горизонтальний | 178º |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 4.86 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 13 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор: USB type downstream 4 x USB-A , USB Type Upstream 1 x USB-B , USB generation USB 3.2(Gen1), 5 Gbit/s, TUV Low Blue Light (hardware), Безрамковий екран, 111.1% sRGB |
| Серія | Бізнес |
| Технології | Adaptive Sync, HDR 10, FlickerFree |
| Розміри, см | 55 х 51 х 23 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +30°, Регулювання по висоті: 150 мм, Переворот (Pivot): +/-90°, Обертання (Swivel): +/-175° |
| Додаткові роз'єми | 4 х USB 3.2, 1 х USB-B, 2 x Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В режимі очікування: 0.5 Вт |
| D-Sub (VGA), шт. | 1 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U)
Немає в наявності
Код товару: 204272
5 559 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 23.8" AOC 24E4U Black
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/413x390l80mc0/71596793490443.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/523x390l80mc0/85628856684202.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/347x390l80mc0/19124683945561.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/343x390l80mc0/27952521179940.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/196x390l80mc0/22802085349156.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/194x390l80mc0/61290879145096.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/297x390l80mc0/31739769581002.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/396x390l80mc0/96633669392216.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/178x390l80mc0/48609879496170.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/348x390l80mc0/37850398487799.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/346x390l80mc0/58256798550612.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/749x390l80mc0/89227291851960.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/210x390l80mc0/34846336824977.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/332x390l80mc0/48025150111352.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/274x390l80mc0/56108666336571.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/493x390l80mc0/90725368428858.png)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272] Монiтор 23.8" AOC Black (24E4U) [204272]](/content/images/22/870x252l80mc0/32449070364861.png)