|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.41 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 24 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Безрамковий екран, 8bit, 102% DCI-P3 |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Low Input Lag, Low Blue Light, HDR 10, G-SYNC Compatible, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 62 x 52 x 21 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +23°, Регулювання по висоті: 130 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання: +/-30° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 24 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" AOC Black (27G4X)
Немає в наявності
Код товару: 200178
6 530 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" AOC 27G4X Black
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/466x390l80mc0/33913970304618.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/382x390l80mc0/44895880455406.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/246x390l80mc0/91065980949322.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/200x390l80mc0/95326532228420.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/870x240l80mc0/61695940538236.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/451x390l80mc0/84838698786256.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/210x390l80mc0/22598653557710.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/383x390l80mc0/66311594998711.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/419x390l80mc0/27099525016591.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/198x390l80mc0/35830930841115.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/800x390l80mc0/40194145519119.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/237x390l80mc0/65801666812099.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/212x390l80mc0/32866411508674.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/373x390l80mc0/23441550032432.png)
![Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178] Монiтор 27" AOC Black (27G4X) [200178]](/content/images/10/199x390l80mc0/70578844655549.png)