|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Формат екрану | 16:9 |
|---|---|
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 50 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 6.17 |
| Особливості монітору | Динаміки 2х2 Вт, Adaptive Sync, HDR Mode, KVM |
| DisplayPort, шт. | 2 |
| USB Type C, шт. | 2 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +30°, Регулювання по висоті: 150 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання: +/-180° |
| Додаткові роз'єми | 4 x USB 3.2, 1 x RJ-45, 1 x Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В режимі очікування: 0.3 Вт |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV)
Немає в наявності
Код товару: 405202
12 042 грн
12 282 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор TFT 27" AOC Q27P4CV, чорний
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/42766178141888.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/28521290397335.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/16062525732216.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/91046624158746.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/96784294767173.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/86358553099342.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/16771643741824.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202] Монітор TFT 27" AOC, QHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27P4CV) [405202]](/content/images/49/390x390l80mc0/23167913978557.jpg)