|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178º |
| Кут огляду горизонтальний | 178º |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 4.98 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання, Вт | 30 |
| Комплектація: Кабель | DP, HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Безрамковий екран |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync, Low Input Lag |
| Розміри, см | 62 х 46 х 18 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -3° / +21° |
| Додаткові роз'єми | 1 x Вихід для навушників |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 30 Вт; В режимі очікування: 0.3 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE)
Немає в наявності
Код товару: 200073
7 101 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" AOC C27G4ZXE Black
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/507x390l80mc0/84433626612881.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/309x390l80mc0/41772374710973.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/415x390l80mc0/48063950904601.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/870x297l80mc0/54041354434215.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/401x390l80mc0/70557685743562.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/396x390l80mc0/50812178122145.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/491x390l80mc0/74514249485743.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/423x390l80mc0/56155054049204.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/152x390l80mc0/25163462754357.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/508x390l80mc0/79891234749027.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/443x390l80mc0/12766572579258.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/401x390l80mc0/42661873044855.png)
![Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073] Монiтор 27" AOC Black (C27G4ZXE) [200073]](/content/images/39/310x390l80mc0/63024220651302.png)