|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | 27E1N1600AE/00 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | Mega Infinity DCR |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.75 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою |
| Додаткові роз'єми | 2 х USB 3.2, 1 х Аудіовихід |
| Енергоспоживання | 25.5 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB Type C |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 1 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.75 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.87 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.66 мм |
| Контрастність динамічна | Mega Contrast |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 100 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 617 x 357 x 46 мм |
| Розміри з підставкою | 617 x 483 x 220 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25.5 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage Game |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.74 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00)
Немає в наявності
Код товару: 300666
9 429 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IPS 27",2560*1440,100 Гц,HDMI,USB-C
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/84240559689516.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/42723670363410.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/31313103488199.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/58581435145449.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/94490781381741.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/37181737150822.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/65094832970897.png)
![Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666] Монітор PHILIPS (27E1N1600AE/00) [300666]](/content/images/19/390x390l80mc0/44248520163865.png)