|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип підсвічування | OLED |
| Тип панелі | QD-OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 10.23 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Регулювання по висоті, Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot) |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 123 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP, USB-B to A cable |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | VESA Certified DisplayHDR True Black 400, Multiview PIP/PBP, 10bit, 99% DCI-P3, Безрамковий екран, Color Accuracy: Delta E<2, USB-концентратор: USB type downstream 3 x USB-A , USB Type Upstream 1 x USB-B , USB generation USB 3.1(Gen1), 5 Gbit/s |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Low Input Lag, Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync, Nvidia G-Sync compatible |
| Розміри, см | 72 х 64 х 32 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +25°, Регулювання по висоті: 150 мм, Поворот (Pivot): +/-90°, Обертання: +/-16° |
| Додаткові роз'єми | 3 х USB 3.2, 1 x USB-B, 1 х Аудіовихід |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 123 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 31.5" AOC AGON (AG326UD)
Немає в наявності
Код товару: 203491
33 877 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 31.5" AOC AGON AG326UD