|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для систем відеоспостереження |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | TN/*VA |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 8.00 |
| Вбудовані колонки | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 4.10 |
| Вологість під час експлуатації | 10–90% |
| Габарити | 712,5 x 423 x 63,6 |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 72.00 |
| Споживана потужність | 36.00 |
| Входи | VGA, HDMI |
| HDMI | 1 шт |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор Tiandy Spec: MON/P/V2.0, 32", FHD, HDMI/VGA, 4000:1 (TC-D332)
Немає в наявності
Код товару: 109491
8 831 грн
9 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Tiandy TC-D332 – це 32-дюймовий монітор з LED-підсвіткою, розроблений спеціально для професійних систем відеоспостереження. Оснащений VA-матрицею з роздільною здатністю Full HD (1920×1080), забезпечує широкі кути огляду 178° як по горизонталі, так і по вертикалі. Має вбудовані динаміки, підтримує підключення через HDMI та VGA, а також настінне кріплення за стандартом VESA 100×100 мм. Надійність пристрою підтверджується середнім напрацюванням на відмову (MTBF) понад 30 000 годин.