|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіо вихід | 1 |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Колір | Сріблястий |
| Мікрофон | Так |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i7 |
| Тип WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора | 2.1 - 5.6 ГГц |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Вага, кг | 11.6000 |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити | 614х600х247 мм |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics |
| Діагональ екрану | 27" |
| Кардрідер | Так |
| Клавіатура | Так |
| Кількість ядер | 20 |
| Миша | Так |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Модель процесора | 14700 |
| Особливості | Стереодинаміки 5 Вт від Bang & Olufsen, Поворотна 5MP ІЧ-камера, Бездротова клавіатура і мишка HP 655 |
| Порти вводу/виводу | 1 x HDMI-in 1.4, 1 x DisplayPort, 5 x USB 3.2, 2 x USB Type-C, 1 x RJ-45, 1 x комбінований аудіороз`єм для навушників/мікрофона |
| Потужність БЖ | 240 Вт |
| Процесор | Intel Core i7-14700 |
| Підставка з регулюванням висоти | Так |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип екрану | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Гарантія | 12 міс. |
| Об'єм відеопам'яті | Немає |
| Вага | 11.6 кг |
| DisplayPort | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| USB 3.x | 5 + 2 Type-C |
Новий відгук або коментар
Моноблок HP EliteOne 870 G9 Silver (99M20ET)
Немає в наявності
Код товару: 615466
69 983 грн
72 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP EliteOne 870 G9 відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Великий 27-дюймовий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення. Потужний процесор Intel Core 14-го покоління та швидка оперативна пам’ять DDR5 дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. З твердотільним накопичувачем об’ємом 1 ГБ ви матимете достатньо місця для зберігання файлів. Моноблок HP EliteOne 870 G9 стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений поворотною 5MP веб-камерою з функцією розпізнавання обличчя Windows Hello, мікрофоном із шумозаглушенням та стереодинаміками Bang & Olufsen потужністю 5 Вт. Велика кількість USB портів, роз’єм HDMI та DisplayPort дозволяють підключити усе необхідне обладнання. У вашому розпорядженні будуть два порти USB Type-C та п’ять USB Type-А - здійснюйте обмін даними на швидкості до 20 Гб/с. Встановлюйте з’єднання з мережею за допомогою роз’єму RJ-45 або швидкісної бездротової технології Wi-Fi 6E. Підтримка Bluetooth 5.3 забезпечує швидкий обмін даними з периферійними пристроями. Моноблок HP EliteOne 870 G9 вирізняється широкими функціями безпеки. Технологія HP BIOSphere допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює на рівні мікропрограмного забезпечення та робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою. HP Sure Start захищає моноблок та здійснює автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень. Система безпеки HP Sure Run не дає зловмисним програмам блокувати критично важливі програми та процеси на комп’ютері. HP Sure Click захищає від шкідливого програмного забезпечення, програм-вимагачів та вірусів під час перегляду веб-сторінок та вкладень, а технологія HP Sure Sense убезпечує від невідомих раніше атак. Просте і зрозуміле управління моноблоком HP EliteOne 870 G9 дозволяє здійснювати програмне забезпечення HP Manageability Integration Kit. Вдосконалена служба підтримки клієнтів HP Smart Support здійснює швидку діагностику та усунення проблем, пов’язаних із пристроєм. Моноблок HP EliteOne 870 G9 постачається з комплектом бездротових клавіатури та миші HP 655