|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіо вихід | 1 |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Так |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i3 |
| Тип WiFi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 3.3 - 4.3 ГГц |
| HDMI, шт. | 1 |
| USB 2.0, шт. | 4 |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити | 540х323х64 мм |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Кардрідер | Так |
| Кількість ядер | 4 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Модель процесора | Intel Core i3-12100 |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип екрану | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Гарантія | 36 міс. |
| Об'єм відеопам'яті | Немає |
| Вага | 5.6 кг |
| DisplayPort | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Клавіатура та миша в комплекті | немає |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
Новий відгук або коментар
Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849)
Немає в наявності
Код товару: 614065
29 972 грн
34 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Моноблоки Prologix користуються заслуженою популярністю у офісних працівників і домашніх користувачів, які цінують свій простір.
Вони порадують своїх користувачів високою якістю і стабільністю роботи, а також різноманітністю красивих сучасних дизайнів. Переваги моноблоків Prologix:
• якісні комплектуючі;
• безліч конфігурацій на вибір;
• тестування комплектуючих до початку виробництва ПК;
• можливість попереднього встановлення ОС та ПЗ за бажанням замовника. Відсутність великого системного блоку і зайвих дротів дозволяють легко і приємно організувати будь-який робочий простір. Моноблоки Prologix впораються із завданнями будь-якої складності на високому рівні і будуть працювати надійно довгі роки.
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/41791772656995.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/28464464028627.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/44028118725077.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/41368059303810.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/13436055650880.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/50954300997352.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/94473031920585.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/65060426362582.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/79076921056190.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065] Моноблок Prologix Optima PLC24TD Black (PLC24TD.OPT.3BE.N.5849) [614065]](/content/images/41/390x390l80mc0/41565639661743.jpg)