|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Аудіо вихід | 1 |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Колір | Білий |
| Мікрофон | Так |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i3 |
| Тип WiFi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 3.3 - 4.3 ГГц |
| HDMI, шт. | 1 |
| USB 2.0, шт. | 4 |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити | 613х365х68 мм |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Діагональ екрану | 27" |
| Кардрідер | Так |
| Кількість ядер | 4 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Модель процесора | Intel Core i3-12100 |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип екрану | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Гарантія | 36 міс. |
| Об'єм відеопам'яті | Немає |
| Вага | 6.1 кг |
| DisplayPort | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Клавіатура та миша в комплекті | немає |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
Новий відгук або коментар
Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177)
Немає в наявності
Код товару: 618552
27 935 грн
29 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Моноблоки Prologix користуються заслуженою популярністю у офісних працівників і домашніх користувачів, які цінують свій простір.
Вони порадують своїх користувачів високою якістю і стабільністю роботи, а також різноманітністю красивих сучасних дизайнів. Переваги моноблоків Prologix:
• якісні комплектуючі;
• безліч конфігурацій на вибір;
• тестування комплектуючих до початку виробництва ПК;
• можливість попереднього встановлення ОС та ПЗ за бажанням замовника. Відсутність великого системного блоку і зайвих дротів дозволяють легко і приємно організувати будь-який робочий простір. Моноблоки Prologix впораються із завданнями будь-якої складності на високому рівні і будуть працювати надійно довгі роки.
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/64863157691550.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/94312309924957.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/69937477817599.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/65268486645654.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/66442585630284.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/98031742688332.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/62631878083525.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/50901074141101.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/57873426690348.jpg)
![Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552] Моноблок Prologix Optima PLC27A White (PLC27A.OPT.3AC.N.3177) [618552]](/content/images/9/390x390l80mc0/56452586723043.jpg)