|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіо вихід | 1 |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Так |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i5 |
| Тип WiFi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 2.5 - 4.7 ГГц |
| HDMI, шт. | 1 |
| USB 2.0, шт. | 4 |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити | 540х344х53 мм |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Кардрідер | Так |
| Кількість ядер | 10 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Модель процесора | Intel Core i5-14400 |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип екрану | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Гарантія | 36 міс. |
| Об'єм відеопам'яті | Немає |
| Вага | 4.9 кг |
| DisplayPort | Ні |
| VGA, шт. | 1 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Клавіатура та миша в комплекті | немає |
| USB 3.x | 2 |
Новий відгук або коментар
Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180)
Немає в наявності
Код товару: 605549
41 084 грн
41 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Моноблоки Prologix користуються заслуженою популярністю у офісних працівників і домашніх користувачів, які цінують свій простір. Вони порадують своїх користувачів високою якістю і стабільністю роботи, а також різноманітністю красивих сучасних дизайнів. Переваги моноблоків Prologix: • якісні комплектуючі; • безліч конфігурацій на вибір; • тестування комплектуючих до початку виробництва ПК; • можливість попереднього встановлення ОС та ПЗ за бажанням замовника. Відсутність великого системного блоку і зайвих дротів дозволяють легко і приємно організувати будь-який робочий простір. Моноблоки Prologix впораються із завданнями будь-якої складності на високому рівні і будуть працювати надійно довгі роки.
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/390x390l80mc0/77624005111935.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/390x390l80mc0/71683935743000.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/390x390l80mc0/27838187028016.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/390x390l80mc0/89252653572267.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/390x390l80mc0/31925237759634.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/624x390l80mc0/92689007837001.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/796x390l80mc0/83585993216637.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/390x390l80mc0/89683820765570.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/384x390l80mc0/40606983654561.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/361x390l80mc0/79995555648273.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/339x390l80mc0/15960968602767.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/238x390l80mc0/42294979040287.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/227x390l80mc0/58672959508898.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/362x390l80mc0/49896634288660.jpg)
![Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549] Моноблок Prologix PLP61024 Black (PLP61024.I144.32.S5.WP11.2180) [605549]](/content/images/5/308x390l80mc0/60436625041079.jpg)