|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Modern |
| Модель | Modern 15 F13MG-272XUA |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x RJ45, 1x Micro SD Card Reader, 1x HDMI™ (4K @ 30Hz), 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | MSI Modern |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 46 Втч |
| Ємність батареї, Вт/год | 45.60 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272)
Немає в наявності
Код товару: 300265
24 275 грн
25 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Підніміть ваш бізнес на новий рівень
Покращуйте свій бізнес-досвід із стильним та ультрапортативним Modern 15 F13M. Його ультратонкий і легкий дизайн оснащений процесором Intel® Core™ i7. Завдяки довготривалому акумулятору та повному набору портів I/O, цей ноутбук забезпечить вам продуктивність і енергію протягом усього дня – чи то в офісі, під час поїздок на роботу, чи у подорожах.
Засяйте яскраво
Тонкий та легкий Modern Series забезпечує комфортний дотик завдяки вигнутому корпусу, створюючи ідеальне зчеплення. Відтінок Urban Silver відображає красу майбутнього та технологій, Platinum Gray нагадує сяйво галактики, а серія Modern гармонійно поєднує світлі й тіньові відтінки, створюючи зачаровуючу гру світла.
Нова хвиля ери штучного інтелекту
Розкрийте свою уяву – Copilot допоможе писати, редагувати, підсумовувати, створювати контент і навіть надавати поради. MSI AI Engine автоматично оптимізує налаштування вашого ноутбука для найкращої продуктивності. Використовуйте можливості ШІ будь-де й будь-коли.
Copilot
Пишіть, спілкуйтеся, кодуйте, дизайнуйте чи просто переглядайте – Copilot завжди готовий відповісти на ваш запит. Черпайте натхнення, перетворюйте ідеї на контент і розширюйте свої навички за допомогою простих команд або діалогу.
MSI AI Engine
MSI AI Engine розпізнає сценарії використання та автоматично налаштовує апаратні параметри для досягнення оптимальної продуктивності. Завдяки режимам, налаштованим на базі ШІ, ви можете зосередитися на важливих завданнях: творчості, роботі чи розвагах.
Розширений час автономної роботи
Забудьте про тривоги – якщо ви забули адаптери чи перехідники, Modern Series забезпечує цілий день роботи завдяки підтримці швидкої зарядки через USB-C PD.
Зручність у деталях
Modern 15 розроблений для ваших різноманітних потреб і мобільності. Оснащений більшим тачпадом, повнорозмірною клавіатурою з підсвічуванням і ходом клавіш 1,7 мм, а також функцією розвороту на 180° Flip-n-Share. Для підвищеної конфіденційності камера має фізичну заслінку Webcam Shutter.
Розширте робочий простір
Підключайте два додаткових монітори через порти HDMI™ та Type-C для створення конфігурації з трьома екранами (Matrix Display 1+2), що дозволяє підвищити продуктивність і зручно виконувати багатозадачність.
Безперервна підключеність
Насолоджуйтеся ультратонким і легким ноутбуком без компромісів. Серія Modern оснащена всіма необхідними багатофункціональними портами для швидкого та зручного підключення, що підвищує ефективність роботи.
Гнучкість і потужність
Підтримка модернізації оперативної пам’яті DDR4 із двома слотами дозволяє використовувати двоканальний режим для збільшення швидкості та продуктивності.
Неймовірний бездротовий досвід
Wi-Fi 6E забезпечує приголомшливу швидкість і стабільну мережу навіть при великій кількості підключених пристроїв. Насолоджуйтесь плавним потоковим передаванням відео чи швидким обміном великими файлами.
Усе в одному
MSI Center S пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із легкою оптимізацією системних режимів і ресурсів для різних сценаріїв і потреб.
Занурюючий звук
Слухайте музику так, як вона має звучати. Modern Series підтримує якість до 24 біт/192 кГц, дозволяючи насолоджуватися звуком в його справжньому вигляді.
Безпека та надійність
Ноутбуки MSI проходять суворі випробування для забезпечення найкращого досвіду. Створені для професіоналів і людей із допитливим духом, ноутбуки MSI підтримують вас у досягненні ваших цілей і мрій.
Покращуйте свій бізнес-досвід із стильним та ультрапортативним Modern 15 F13M. Його ультратонкий і легкий дизайн оснащений процесором Intel® Core™ i7. Завдяки довготривалому акумулятору та повному набору портів I/O, цей ноутбук забезпечить вам продуктивність і енергію протягом усього дня – чи то в офісі, під час поїздок на роботу, чи у подорожах.
Засяйте яскраво
Тонкий та легкий Modern Series забезпечує комфортний дотик завдяки вигнутому корпусу, створюючи ідеальне зчеплення. Відтінок Urban Silver відображає красу майбутнього та технологій, Platinum Gray нагадує сяйво галактики, а серія Modern гармонійно поєднує світлі й тіньові відтінки, створюючи зачаровуючу гру світла.
Нова хвиля ери штучного інтелекту
Розкрийте свою уяву – Copilot допоможе писати, редагувати, підсумовувати, створювати контент і навіть надавати поради. MSI AI Engine автоматично оптимізує налаштування вашого ноутбука для найкращої продуктивності. Використовуйте можливості ШІ будь-де й будь-коли.
Copilot
Пишіть, спілкуйтеся, кодуйте, дизайнуйте чи просто переглядайте – Copilot завжди готовий відповісти на ваш запит. Черпайте натхнення, перетворюйте ідеї на контент і розширюйте свої навички за допомогою простих команд або діалогу.
MSI AI Engine
MSI AI Engine розпізнає сценарії використання та автоматично налаштовує апаратні параметри для досягнення оптимальної продуктивності. Завдяки режимам, налаштованим на базі ШІ, ви можете зосередитися на важливих завданнях: творчості, роботі чи розвагах.
Розширений час автономної роботи
Забудьте про тривоги – якщо ви забули адаптери чи перехідники, Modern Series забезпечує цілий день роботи завдяки підтримці швидкої зарядки через USB-C PD.
Зручність у деталях
Modern 15 розроблений для ваших різноманітних потреб і мобільності. Оснащений більшим тачпадом, повнорозмірною клавіатурою з підсвічуванням і ходом клавіш 1,7 мм, а також функцією розвороту на 180° Flip-n-Share. Для підвищеної конфіденційності камера має фізичну заслінку Webcam Shutter.
Розширте робочий простір
Підключайте два додаткових монітори через порти HDMI™ та Type-C для створення конфігурації з трьома екранами (Matrix Display 1+2), що дозволяє підвищити продуктивність і зручно виконувати багатозадачність.
Безперервна підключеність
Насолоджуйтеся ультратонким і легким ноутбуком без компромісів. Серія Modern оснащена всіма необхідними багатофункціональними портами для швидкого та зручного підключення, що підвищує ефективність роботи.
Гнучкість і потужність
Підтримка модернізації оперативної пам’яті DDR4 із двома слотами дозволяє використовувати двоканальний режим для збільшення швидкості та продуктивності.
Неймовірний бездротовий досвід
Wi-Fi 6E забезпечує приголомшливу швидкість і стабільну мережу навіть при великій кількості підключених пристроїв. Насолоджуйтесь плавним потоковим передаванням відео чи швидким обміном великими файлами.
Усе в одному
MSI Center S пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із легкою оптимізацією системних режимів і ресурсів для різних сценаріїв і потреб.
Занурюючий звук
Слухайте музику так, як вона має звучати. Modern Series підтримує якість до 24 біт/192 кГц, дозволяючи насолоджуватися звуком в його справжньому вигляді.
Безпека та надійність
Ноутбуки MSI проходять суворі випробування для забезпечення найкращого досвіду. Створені для професіоналів і людей із допитливим духом, ноутбуки MSI підтримують вас у досягненні ваших цілей і мрій.
![Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272) [300265] Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272) [300265]](/content/images/1/390x390l80mc0/58740480328382.png)
![Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272) [300265] Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272) [300265]](/content/images/1/390x390l80mc0/54006795131395.png)
![Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272) [300265] Ноутбук MSI Modern 15 F13MG-272XUA (9S7-15S121-272) [300265]](/content/images/1/390x390l80mc0/40213863176381.png)