|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Prestige |
| Модель | Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для офісних задач, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-A USB3.2 Gen2, 1x RJ45, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 2x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | MSI Prestige |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5MP (30fps@1944p) +IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014)
Немає в наявності
Код товару: 300268
62 522 грн
66 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Готуйтеся до нової вершини AI-підготовлених ноутбуків.
Новий Prestige 14 AI+ Evo із процесором Intel® Core™ Ultra 7 та сертифікацією Intel® Evo™ Edition забезпечує вражаючу продуктивність, яскравий дисплей, тонкий дизайн та високу енергоефективність. Вийдіть за межі повсякденного та підтримуйте свій стиль життя в епоху штучного інтелекту. Керуйте інтелектуальною продуктивністю у ваших руках.
Оновлений для потенціалу AI
Prestige 14 AI+ Evo, оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 7 та сертифікований як платформа Intel® Evo™, пропонує ідеальне поєднання продуктивності, швидкої реакції та приголомшливої графіки. Новітній NPU прискорює роботу AI-програм із понад 40 TOPS для більшої енергоефективності та швидких AI-навантажень. Відкрийте нові можливості легко, швидко, розумно та плавно — від віртуальних зустрічей до ресурсомістких додатків.
Нова епоха AI починається
Реалізуйте свої уявлення — Copilot допоможе писати, редагувати, узагальнювати, створювати контент і навіть надавати рекомендації. MSI AI Engine автоматично налаштовує ваш ноутбук для оптимальних параметрів. Використовуйте силу штучного інтелекту будь-де та будь-коли.
MSI AI Engine
MSI AI Engine розпізнає сценарії використання та автоматично налаштовує апаратні параметри для досягнення найкращої продуктивності. Завдяки простим AI-режимам ви зможете зосередитися на важливих завданнях: створенні, роботі та розвагах.
Бездоганна плавність
З вагою 1,7 кг та товщиною 18,95 мм, Prestige 14 AI+ Evo ідеально підходить для роботи на ходу. Алюмінієвий корпус підкреслює плавний та елегантний дизайн, забезпечуючи високоякісні тактильні відчуття. Унікальний акцент на шарнірах створює витончений вигляд.
Динамічні кольори. Свіжі ідеї.
Втілюйте свої креативні ідеї через яскраву OLED-панель. Завдяки чистим чорним та яскравим білим кольорам її висококонтрастний дисплей оживляє як відео, так і зображення. Співвідношення сторін 16:10 забезпечує більше робочого простору та комфортний перегляд навіть при тривалому використанні.
Найкращі умови для роботи
Завдяки технологіям 3D Noise Reduction+ (3DNR+) і AI Noise Cancellation Pro, MSI гарантує найкращу якість відеодзвінків для бізнес-професіоналів.
Захоплюйте звук на 360° без обмежень
Нова технологія Spatial Array Microphone (3-Mics) дозволяє перемикатися між об'ємним 3D-аудіо та спрямованим фокусом. Почуйте все або зосередьтеся на головному — вибір за вами.
Вища якість зустрічей
5-мегапіксельна камера забезпечує деталізоване зображення, яке ідеально підходить для розпізнавання обличчя та аналізу складних сцен.
Завжди довше в роботі
Prestige 14 AI+ Evo оснащений батареєю на 90 Вт·год і технологією швидкої зарядки, що підвищує вашу продуктивність будь-де та будь-коли. Менше часу біля зарядного пристрою — більше часу в дорозі.
Бездротове з’єднання нового покоління
Новітня мережа Wi-Fi 7 забезпечує максимальну швидкість передачі до 5,8 Гбіт/с, що у 2,4 рази перевищує швидкість Wi-Fi 6/6E. Це дозволяє легко транслювати відео високої якості чи швидко завантажувати великі файли.
Залишайтеся на зв’язку. Будьте продуктивними.
Завдяки повному набору портів вводу-виводу — USB Type-A, USB Type-C, HDMI™ і Thunderbolt™ 4 — Prestige 14 AI+ Evo завжди готовий до роботи. Отримайте ультратонкий та легкий ноутбук без компромісів.
![Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268] Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268]](/content/images/4/390x390l80mc0/58306144516292.png)
![Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268] Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268]](/content/images/4/390x390l80mc0/32807547305623.png)
![Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268] Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268]](/content/images/4/390x390l80mc0/77551949584024.png)
![Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268] Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268]](/content/images/4/390x390l80mc0/46690978735620.png)
![Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268] Ноутбук MSI Prestige 14 AI+Evo C2VMG-014UA (9S7-14N311-014) [300268]](/content/images/4/390x390l80mc0/64243225120739.png)