|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Prestige |
| Модель | Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA |
| Призначення | Бізнес, Портативний, Преміум |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3840x2400 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 288V (12M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-A USB3.2 Gen2, 1x RJ45, 1x SD (XC/HC) Card Reader, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 2x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Вага | 1.50 |
| Висота | 0.00 |
| Глибина | 0.00 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 0. |
| Ємність батареї, Вт/год | 99.00 |
| Веб камера | 5MP (30fps@1944p) +IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 91-110 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027)
Немає в наявності
Код товару: 30895
85 574 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Готуйтеся до нової ери ПК
Новий Prestige 16 AI+ Evo, оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 9 із сертифікацією Intel® Evo™ Edition, дарує революційний рівень продуктивності. Насолоджуйтесь преміальною портативністю, яскравим дисплеєм, витонченим дизайном і високою енергоефективністю, що відповідає вашим потребам у добу ШІ. Зробіть інтелектуальну продуктивність частиною свого життя.
Оновлено для потенціалу штучного інтелекту
Prestige 16 AI+ Evo, оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 9 та сертифікований як ноутбук платформи Intel® Evo™, поєднує продуктивність, швидкодію та приголомшливу візуалізацію. Завдяки найсучаснішому NPU, що забезпечує понад 40 NPU TOPS, пристрій пришвидшує виконання ШІ-завдань і знижує енергоспоживання. Від віртуальних зустрічей до інтенсивних обчислювальних завдань — відкрийте для себе нові можливості швидше, розумніше та плавніше.
Нова ера ШІ починається
Утілюйте свої ідеї в реальність — Copilot допомагає писати, редагувати, створювати контент і навіть надає рекомендації. MSI AI Engine автоматично налаштовує ноутбук на оптимальні параметри, забезпечуючи доступ до потужності ШІ будь-де і будь-коли.
Надійний і естетичний
Тонкий та міцний Prestige 16 AI+ Evo виготовлений із магнієво-алюмінієвого корпусу за допомогою технології Thixomolding (Advanced Thixomolding Technology). Це забезпечує ідеальну цілісність металевого корпусу, визначаючи нові стандарти міцності, довговічності та якості серії Prestige 16.
Динамічний колір. Яскраві ідеї
Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою OLED-панелі, що відображає глибокий чорний і яскравий білий кольори. Високий контраст робить зображення та відео живими, а співвідношення сторін 16:10 забезпечує більше робочого простору та комфорт під час тривалої роботи.
Найкращі сценарії для роботи
Технології 3D Noise Reduction+ (3DNR+) та AI Noise Cancellation Pro гарантують високу якість відеозв’язку для професіоналів. Камера забезпечує чітке зображення під час віртуальних зустрічей.
Захоплення звуку на 360°
Новітній мікрофонний масив Spatial Array Microphone (3-Mics) забезпечує як об’ємний 3D-звук, так і точкове фокусування. Ви завжди отримуєте кристально чисте звучання, обираючи оптимальний режим.
Камера для якісних зустрічей
5-мегапіксельна камера забезпечує деталізоване зображення, ідеальне для розпізнавання обличчя чи аналізу сцени.
Увесь день, кожного дня
Завдяки потужному акумулятору на 99,9 Вт·год ви можете працювати довше, не турбуючись про зарядний пристрій.
Бездротовий зв’язок нового покоління
Wi-Fi 7 забезпечує швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с, що у 2,4 рази перевищує можливості Wi-Fi 6/6E. Завантажуйте великі файли чи транслюйте відео у високій якості з неймовірною швидкістю.
Функціональність «все в одному»
MSI Center S пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для налаштування системних режимів під будь-які завдання та потреби.
Безпека та впевненість
Ноутбуки MSI проходять суворі випробування, щоб забезпечити найкращий досвід використання. Створені для професіоналів та дослідників, вони підтримують вас на шляху до досягнення ваших цілей.
Новий Prestige 16 AI+ Evo, оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 9 із сертифікацією Intel® Evo™ Edition, дарує революційний рівень продуктивності. Насолоджуйтесь преміальною портативністю, яскравим дисплеєм, витонченим дизайном і високою енергоефективністю, що відповідає вашим потребам у добу ШІ. Зробіть інтелектуальну продуктивність частиною свого життя.
Оновлено для потенціалу штучного інтелекту
Prestige 16 AI+ Evo, оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 9 та сертифікований як ноутбук платформи Intel® Evo™, поєднує продуктивність, швидкодію та приголомшливу візуалізацію. Завдяки найсучаснішому NPU, що забезпечує понад 40 NPU TOPS, пристрій пришвидшує виконання ШІ-завдань і знижує енергоспоживання. Від віртуальних зустрічей до інтенсивних обчислювальних завдань — відкрийте для себе нові можливості швидше, розумніше та плавніше.
Нова ера ШІ починається
Утілюйте свої ідеї в реальність — Copilot допомагає писати, редагувати, створювати контент і навіть надає рекомендації. MSI AI Engine автоматично налаштовує ноутбук на оптимальні параметри, забезпечуючи доступ до потужності ШІ будь-де і будь-коли.
Надійний і естетичний
Тонкий та міцний Prestige 16 AI+ Evo виготовлений із магнієво-алюмінієвого корпусу за допомогою технології Thixomolding (Advanced Thixomolding Technology). Це забезпечує ідеальну цілісність металевого корпусу, визначаючи нові стандарти міцності, довговічності та якості серії Prestige 16.
Динамічний колір. Яскраві ідеї
Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою OLED-панелі, що відображає глибокий чорний і яскравий білий кольори. Високий контраст робить зображення та відео живими, а співвідношення сторін 16:10 забезпечує більше робочого простору та комфорт під час тривалої роботи.
Найкращі сценарії для роботи
Технології 3D Noise Reduction+ (3DNR+) та AI Noise Cancellation Pro гарантують високу якість відеозв’язку для професіоналів. Камера забезпечує чітке зображення під час віртуальних зустрічей.
Захоплення звуку на 360°
Новітній мікрофонний масив Spatial Array Microphone (3-Mics) забезпечує як об’ємний 3D-звук, так і точкове фокусування. Ви завжди отримуєте кристально чисте звучання, обираючи оптимальний режим.
Камера для якісних зустрічей
5-мегапіксельна камера забезпечує деталізоване зображення, ідеальне для розпізнавання обличчя чи аналізу сцени.
Увесь день, кожного дня
Завдяки потужному акумулятору на 99,9 Вт·год ви можете працювати довше, не турбуючись про зарядний пристрій.
Бездротовий зв’язок нового покоління
Wi-Fi 7 забезпечує швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с, що у 2,4 рази перевищує можливості Wi-Fi 6/6E. Завантажуйте великі файли чи транслюйте відео у високій якості з неймовірною швидкістю.
Функціональність «все в одному»
MSI Center S пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для налаштування системних режимів під будь-які завдання та потреби.
Безпека та впевненість
Ноутбуки MSI проходять суворі випробування, щоб забезпечити найкращий досвід використання. Створені для професіоналів та дослідників, вони підтримують вас на шляху до досягнення ваших цілей.
![Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895] Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895]](/content/images/15/390x390l80mc0/35074692230834.png)
![Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895] Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895]](/content/images/15/390x390l80mc0/90066676525462.png)
![Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895] Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895]](/content/images/15/390x390l80mc0/16703182650858.png)
![Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895] Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895]](/content/images/15/390x390l80mc0/25027047861981.png)
![Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895] Ноутбук MSI Prestige 16 AI+Evo B2VMG-027UA (9S7-15A341-027) [30895]](/content/images/15/390x390l80mc0/94837689805650.png)