|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Prestige |
| Модель | Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для офісних задач, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3840x2400 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ AI 9 365 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 7500.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 880M Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-A USB3.2 Gen2, 1x Micro SD Card Reader, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 2x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible), 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Вага | 1.9 |
| Висота | 17.4 мм |
| Глибина | 258.6 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | MSI Prestige |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 82 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 82.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082)
Немає в наявності
Код товару: 300270
63 554 грн
67 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082)
Переосмисліть продуктивність з AI: новий Prestige A16 AI+ виводить преміальну мобільну продуктивність, яскравий дисплей, витончений дизайн і високу енергоефективність на новий рівень. Забезпечуючи виняткову продуктивність для створення, планування чи подорожей, це найкращий бізнес-ноутбук з AI для роботи в дорозі.
Елегантність у кожному дюймі
Prestige A16 AI+ ідеально підходить для роботи на ходу. Його алюмінієвий корпус не лише підкреслює елегантний вигнутий дизайн, а й додає витонченого і високоякісного вигляду. Унікальні акценти надають витонченості, створюючи стильний образ.
Оновлений для можливостей AI
Серія Prestige оснащена APU AMD Ryzen™ AI серії 300, що базується на архітектурі процесора Zen 5, XDNA 2 NPU та графіці RDNA 3.5. Ця комбінація забезпечує ефективну роботу навіть із найбільш інтенсивними задачами. Завдяки 50 TOPS у NPU, ноутбук чудово прискорює AI-програми, роблячи його ідеальним для довготривалих енергоефективних рішень. Незалежно від того, чи працюєте ви над творчими проектами, граєте чи запускаєте ресурсоємні програми, APU забезпечує підвищену продуктивність та знижене енергоспоживання, що гарантує виняткову ефективність і надійність.
Початок нової епохи AI
Втілюйте свої уявлення в реальність – Copilot допоможе писати, редагувати, створювати контент і навіть надавати пропозиції. MSI AI Engine автоматично налаштовує ноутбук на найоптимальніші параметри. Використовуйте потужність AI у будь-який час та в будь-якому місці.
Мобільність без компромісів
Prestige A16 AI+ створений для високої мобільності та продуктивності, що робить його ідеальним для безперервної роботи в дорозі. Його довговічна батарея та технологія зарядки USB4® з підтримкою PD дозволяють залишатися продуктивним незалежно від місця перебування.
Безпровідний зв’язок переосмислений
Новітня мережа Wi-Fi 7 забезпечує значно швидший обмін даними в кожній передачі. Максимальна швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с, що у 2,4 раза перевищує можливості Wi-Fi 6/6E (2,4 Гбіт/с), дозволяє легко транслювати відео високої якості чи завантажувати великі файли за значно коротший час.
Динамічні кольори. Яскраві ідеї.
Візуалізуйте свої творіння через яскраву OLED-панель. Відтворюючи найчистіші чорні та найяскравіші білі, висококонтрастні кольори оживляють як відео, так і зображення. Співвідношення сторін 16:10 забезпечує більше робочого простору та комфортний візуальний досвід, особливо під час тривалого використання.
Залишайтеся на зв’язку. Будьте продуктивними.
Легко підключайтеся та творіть. Завдяки повному набору портів вводу-виводу Prestige A16 AI+ завжди тримає вас на зв’язку та забезпечує продуктивність. Насолоджуйтеся ультратонким і легким дизайном без компромісів.
Переосмисліть продуктивність з AI: новий Prestige A16 AI+ виводить преміальну мобільну продуктивність, яскравий дисплей, витончений дизайн і високу енергоефективність на новий рівень. Забезпечуючи виняткову продуктивність для створення, планування чи подорожей, це найкращий бізнес-ноутбук з AI для роботи в дорозі.
Елегантність у кожному дюймі
Prestige A16 AI+ ідеально підходить для роботи на ходу. Його алюмінієвий корпус не лише підкреслює елегантний вигнутий дизайн, а й додає витонченого і високоякісного вигляду. Унікальні акценти надають витонченості, створюючи стильний образ.
Оновлений для можливостей AI
Серія Prestige оснащена APU AMD Ryzen™ AI серії 300, що базується на архітектурі процесора Zen 5, XDNA 2 NPU та графіці RDNA 3.5. Ця комбінація забезпечує ефективну роботу навіть із найбільш інтенсивними задачами. Завдяки 50 TOPS у NPU, ноутбук чудово прискорює AI-програми, роблячи його ідеальним для довготривалих енергоефективних рішень. Незалежно від того, чи працюєте ви над творчими проектами, граєте чи запускаєте ресурсоємні програми, APU забезпечує підвищену продуктивність та знижене енергоспоживання, що гарантує виняткову ефективність і надійність.
Початок нової епохи AI
Втілюйте свої уявлення в реальність – Copilot допоможе писати, редагувати, створювати контент і навіть надавати пропозиції. MSI AI Engine автоматично налаштовує ноутбук на найоптимальніші параметри. Використовуйте потужність AI у будь-який час та в будь-якому місці.
Мобільність без компромісів
Prestige A16 AI+ створений для високої мобільності та продуктивності, що робить його ідеальним для безперервної роботи в дорозі. Його довговічна батарея та технологія зарядки USB4® з підтримкою PD дозволяють залишатися продуктивним незалежно від місця перебування.
Безпровідний зв’язок переосмислений
Новітня мережа Wi-Fi 7 забезпечує значно швидший обмін даними в кожній передачі. Максимальна швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с, що у 2,4 раза перевищує можливості Wi-Fi 6/6E (2,4 Гбіт/с), дозволяє легко транслювати відео високої якості чи завантажувати великі файли за значно коротший час.
Динамічні кольори. Яскраві ідеї.
Візуалізуйте свої творіння через яскраву OLED-панель. Відтворюючи найчистіші чорні та найяскравіші білі, висококонтрастні кольори оживляють як відео, так і зображення. Співвідношення сторін 16:10 забезпечує більше робочого простору та комфортний візуальний досвід, особливо під час тривалого використання.
Залишайтеся на зв’язку. Будьте продуктивними.
Легко підключайтеся та творіть. Завдяки повному набору портів вводу-виводу Prestige A16 AI+ завжди тримає вас на зв’язку та забезпечує продуктивність. Насолоджуйтеся ультратонким і легким дизайном без компромісів.
![Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270] Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270]](/content/images/6/390x390l80mc0/41292515516153.png)
![Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270] Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270]](/content/images/6/390x390l80mc0/24000434105649.png)
![Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270] Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270]](/content/images/6/390x390l80mc0/93284407671308.png)
![Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270] Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270]](/content/images/6/390x390l80mc0/75014968783805.png)
![Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270] Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-082UA (9S7-159K12-082) [300270]](/content/images/6/390x390l80mc0/88029162314105.png)