|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin 15 B13UC-2694XUA |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™), 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ (4K @ 30Hz), 1x RJ45, 1x Mic-in, 1x Headphone-out |
| Вага | 1.86 |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | MSI Thin |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 52 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694)
Немає в наявності
Код товару: 300264
33 129 грн
34 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694)
Могутні блискавки розривають небеса; з гір злітають дракони, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають на своїх відкривачів. Thin 15 — ідеальний супутник у цій захоплюючій подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі "космічний сірий" із покращеним обладнанням. Відчуйте потужність і насолоджуйтеся світом ігор легко, швидко та без обмежень із Thin 15!
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 серії для ноутбуків забезпечують максимальну продуктивність для геймерів та творців. Вони побудовані на базі Ampere — 2-го покоління архітектури RTX від NVIDIA, що забезпечує найреалістичнішу трасування променів і передові функції штучного інтелекту, як-от NVIDIA DLSS. До того ж, технології Max-Q розкривають потенціал ШІ, створюючи тонкі, високопродуктивні ноутбуки, які стали ще швидшими та кращими.
ПІДВИЩУЙТЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ ШІ
NVIDIA DLSS збільшує швидкість роботи в іграх без компромісів із якістю зображення. Збільшуйте налаштування та роздільну здатність для ще кращого візуального досвіду.
БІЛЬШЕ ЗАНУРЕННЯ У ГРУ
Трасування променів — це справжній прорив у графіці. Воно імітує поведінку світла у реальному світі, забезпечуючи найреалістичніші та найзахопливіші візуальні ефекти для геймерів і творців. Завдяки 2-му поколінню RT-ядер ця технологія працює неймовірно швидко.
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТУЖНОСТІ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ
NVIDIA Max-Q — це комплекс технологій на основі штучного інтелекту, які оптимізують роботу ноутбуків, забезпечуючи високу продуктивність у тонких форм-факторах.
ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ТИХА РОБОТА ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Ноутбук налаштований так, щоб залишатися помітно тихішим і прохолоднішим навіть під час інтенсивної роботи, легко вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки спеціально створені та оптимізовані для геймерів. Дисплей із високою частотою оновлення та плавною передачею зображення дозволяє відчути новий рівень гри.
Могутні блискавки розривають небеса; з гір злітають дракони, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають на своїх відкривачів. Thin 15 — ідеальний супутник у цій захоплюючій подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі "космічний сірий" із покращеним обладнанням. Відчуйте потужність і насолоджуйтеся світом ігор легко, швидко та без обмежень із Thin 15!
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 серії для ноутбуків забезпечують максимальну продуктивність для геймерів та творців. Вони побудовані на базі Ampere — 2-го покоління архітектури RTX від NVIDIA, що забезпечує найреалістичнішу трасування променів і передові функції штучного інтелекту, як-от NVIDIA DLSS. До того ж, технології Max-Q розкривають потенціал ШІ, створюючи тонкі, високопродуктивні ноутбуки, які стали ще швидшими та кращими.
ПІДВИЩУЙТЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ ШІ
NVIDIA DLSS збільшує швидкість роботи в іграх без компромісів із якістю зображення. Збільшуйте налаштування та роздільну здатність для ще кращого візуального досвіду.
БІЛЬШЕ ЗАНУРЕННЯ У ГРУ
Трасування променів — це справжній прорив у графіці. Воно імітує поведінку світла у реальному світі, забезпечуючи найреалістичніші та найзахопливіші візуальні ефекти для геймерів і творців. Завдяки 2-му поколінню RT-ядер ця технологія працює неймовірно швидко.
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТУЖНОСТІ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ
NVIDIA Max-Q — це комплекс технологій на основі штучного інтелекту, які оптимізують роботу ноутбуків, забезпечуючи високу продуктивність у тонких форм-факторах.
ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ТИХА РОБОТА ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Ноутбук налаштований так, щоб залишатися помітно тихішим і прохолоднішим навіть під час інтенсивної роботи, легко вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки спеціально створені та оптимізовані для геймерів. Дисплей із високою частотою оновлення та плавною передачею зображення дозволяє відчути новий рівень гри.
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264] Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264]](/content/images/50/390x390l80mc0/85539087683734.jpg)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264] Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264]](/content/images/50/390x390l80mc0/47092903979225.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264] Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264]](/content/images/50/390x390l80mc0/34035761174612.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264] Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264]](/content/images/50/390x390l80mc0/66896094182568.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264] Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264]](/content/images/50/390x390l80mc0/96233998489424.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264] Ноутбук MSI Thin 15 B13UC-2694XUA (9S7-16R831-2694) [300264]](/content/images/50/390x390l80mc0/88084527947517.png)