|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin A15 B7VE-417XUA |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1x RJ45, 1x Mic-in, 1x Headphone-out |
| Вага | 1.86 |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | MSI Thin |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 52 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417)
Немає в наявності
Код товару: 300255
39 031 грн
40 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новий Стандарт Геймінгу
Ласкаво просимо в нову еру продуктивності. Серія AMD Ryzen 7035HS відкриває швидкість архітектури “Zen 3+” для геймерів і творців, забезпечуючи потужність, яка впорається з будь-якою грою або робочим процесом у цифровому світі. Завдяки до 8 ядрам і 16 потокам, процесори серії AMD Ryzen 7035HS забезпечують революційну продуктивність.
НОУТБУКИ З GEFORCE RTX 40 СЕРІЇ
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series для ноутбуків забезпечують найшвидшу у світі продуктивність для геймерів і творців. Побудовані на надзвичайно ефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, вони роблять квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології AI-підсилення DLSS 3 та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час роботи батареї та акустику для максимальної ефективності.
Продуктивність із Штучним Інтелектом
Отримайте квантовий стрибок у продуктивності у відеоіграх та творчих додатках завдяки AI-підсиленню DLSS 3, а також створюйте реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Трасування Променів
Архітектура Ada розкриває всю велич трасування променів, що моделює поведінку світла у реальному світі. Завдяки потужності серії RTX 40 та RT-ядрам третього покоління ви можете насолоджуватися неймовірно деталізованими віртуальними світами, яких ще не бачили.
Оптимізоване Енергоспоживання
Технологія NVIDIA Max-Q – це передовий набір AI-інструментів, що оптимізує вашу систему для досягнення максимальної ефективності. Це дозволяє створювати надзвичайно швидкі, тонкі, тихі ноутбуки з неймовірною автономністю.
Ласкаво просимо в нову еру продуктивності. Серія AMD Ryzen 7035HS відкриває швидкість архітектури “Zen 3+” для геймерів і творців, забезпечуючи потужність, яка впорається з будь-якою грою або робочим процесом у цифровому світі. Завдяки до 8 ядрам і 16 потокам, процесори серії AMD Ryzen 7035HS забезпечують революційну продуктивність.
НОУТБУКИ З GEFORCE RTX 40 СЕРІЇ
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series для ноутбуків забезпечують найшвидшу у світі продуктивність для геймерів і творців. Побудовані на надзвичайно ефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, вони роблять квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології AI-підсилення DLSS 3 та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час роботи батареї та акустику для максимальної ефективності.
Продуктивність із Штучним Інтелектом
Отримайте квантовий стрибок у продуктивності у відеоіграх та творчих додатках завдяки AI-підсиленню DLSS 3, а також створюйте реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Трасування Променів
Архітектура Ada розкриває всю велич трасування променів, що моделює поведінку світла у реальному світі. Завдяки потужності серії RTX 40 та RT-ядрам третього покоління ви можете насолоджуватися неймовірно деталізованими віртуальними світами, яких ще не бачили.
Оптимізоване Енергоспоживання
Технологія NVIDIA Max-Q – це передовий набір AI-інструментів, що оптимізує вашу систему для досягнення максимальної ефективності. Це дозволяє створювати надзвичайно швидкі, тонкі, тихі ноутбуки з неймовірною автономністю.
![Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255] Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255]](/content/images/41/390x390l80mc0/70066138181797.jpg)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255] Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255]](/content/images/41/390x390l80mc0/63678987926648.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255] Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255]](/content/images/41/390x390l80mc0/71296102050707.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255] Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255]](/content/images/41/390x390l80mc0/59832203927020.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255] Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255]](/content/images/41/390x390l80mc0/54504182345655.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255] Ноутбук MSI Thin A15 B7VE-417XUA (9S7-16RK11-417) [300255]](/content/images/41/390x390l80mc0/85216056196912.png)