|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| DHCP | Так |
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| SFP, шт. | 2 |
| SFP/SFP+, шт. | 2 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аксесуари в комплекті | Адаптер живлення; Шнур живлення; Посібник зі швидкого встановлення |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.3x |
| Вага без упаковки, кг | 1.80 |
| Вага в упаковці, кг | 1.95 |
| Вимоги до електроживлення | Адаптер 53,5 В постійного струму/2,43 А |
| Висота | 35 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 131 мм |
| Додатково. QoS | немає |
| Додаткові порти | 2 х SFP |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | SFP |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | заборонити WAN PING з інтернет-мережі |
| Діапазон робочих температур | 0 - 45 |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Код моделі продукту | ER7212PC |
| Колір | Gray |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN-портів | 10 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | SNMP |
| Модель | ER7212PC |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Об'єм брутто | 0.006555 |
| Оперативна пам'ять RAM | 1 ГБ |
| Основні. Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Площа покриття | немає |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 1 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | РоЕ-out |
| Розмір | 226 × 131 × 35 мм |
| Розміри, мм | 226 х 131 х 35 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 54 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 226 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC)
Немає в наявності
Код товару: 612390
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
3-в-1 ER7212PC представляє універсальне рішення для домашньої мережі та мережі малого бізнесу. Завдяки одній компактній коробці гігабітний VPN-маршрутизатор ER7212PC пропонує можливість виводу PoE+ і централізованого керування Omada. Немає необхідності вручну налаштовувати різні мережеві пристрої один за іншим, ви можете виконати уніфіковане розгортання через ER7212PC. Все, що вам потрібно, це один пристрій. Інтегрований вихід PoE+ Виділені Порти PoE+ (загальний бюджет PoE 110 Вт) для пристроїв з підтримкою PoE, таких як точки доступу, IP-камери та IP-телефони, що знижує витрати на інфраструктуру для малого бізнесу. Вбудований контролер Omada SDN Завдяки вбудованому контролеру Omada SDN вам не потрібно налаштовувати додаткові пристрої керування за допомогою ER7212PC. Вам потрібен лише один пристрій, щоб керувати іншими пристроями й оновлювати їх масово. До чотирьох гігабітних портів WAN для оптимізації використання пропускної здатності Оснащений декількома портами, ER7212PC задовольняє різноманітні вимоги доступу до Інтернету через один пристрій. Функція балансування навантаження кількох WAN розподіляє потоки даних відповідно до пропорції пропускної здатності кожного порту WAN, щоб підвищити рівень використання багатоканального широкосмугового зв’язку. Просте встановлення, тихе розсіювання тепла Чисте, добре організоване та тихе мережеве середовище у вас під рукою. Компактний і мінімалістичний дизайн робить його придатним для конфігурації в різних приміщеннях, будь то кут офісних столів або стеля магазину. Конструкція без вентилятора забезпечує безшумне розсіювання тепла у ваших магазинах або офісах.
![Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC) [612390] Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC) [612390]](/content/images/8/390x390l80mc0/43652724775418.jpg)
![Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC) [612390] Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC) [612390]](/content/images/8/390x390l80mc0/30337166883142.jpg)
![Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC) [612390] Маршрутизатор TP-Link (ER7212PC) [612390]](/content/images/8/390x390l80mc0/65271891963446.jpg)