|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність для миючого засобу | 1.6 л |
|---|---|
| Аксесуари в комплекті | Мийний пилосос, Стандартна щітка для видалення плям, Багатофункціональна насадка, Інструмент для самоочищення, Тримач для аксесуарів, Пляшка з мийним засобом 250мл, Посібник користувача, Гарантійний талон |
| Вага без упаковки, кг | 4.30 |
| Вага в упаковці, кг | 6.30 |
| Вага упаковки, кг | 12.60 |
| Висота упаковки, см | 40.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю, м | 4.90 |
| Еко-двигун | Ні |
| Живлення | мережа |
| Колір | Чорний |
| Модель | N10 |
| Номінальна потужність, Вт | 450.00 |
| Об'єм брутто | 0.042900 |
| Об'єм пилозбірника | 0.75 л |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води, л | 0.75 |
| Обсяг контейнера для води, л | 1.60 |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Ні |
| Пилозбірник | контейнер (без мішка) |
| Потужність | 450 Вт |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | без регулювання |
| Розмір | 315 x 240 x 355 мм |
| Розширені можливості | Система самоочищення, Подача гарячої води 60°, Прозорий резервуар для контролю витрати води, Зручне зберігання кабелю, Система самоочищення |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 84.00 |
| Сила всмоктування | 12000 Па |
| Технічні особливості | Збір води |
| Тип пилососа | миючий |
| Тип прибирання | сухе + збирання рідини |
| Тип трубки | довга пряма |
| Тип фільтра | НEPA |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Ширина упаковки, см | 39.00 |
| Щілинна | Ні |
Новий відгук або коментар
Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL)
Немає в наявності
Код товару: 610602
5 571 грн
5 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та компактний миючий пилосос Dreame N10 створений спеціально для максимально ретельного та якісного прибирання будь-яких килимових покриттів. За допомогою технології очищення гарячою водою та високою силою всмоктування 12000Па дозволяє прибирати навіть найстійкіші плями як з килимів, так і з інших видів тканини. Сучасний та компактний дизайн Очищення гарячою водою температурою 60 градусів за Цельсієм Висока потужність всмоктування 12000Па Легке та просте видалення бруду з килимів та тканинної оббивки. Великий вбудований резервуар для води об’ємом 1600мл Легке видалення плям Миючий пилосос Dreame N10 використовує воду температурою до 60 градусів за Цельсієм для швидкого та ефективного видалення різних плям і зробивши килими ідеально чистими і приємними на дотик. Висока потужність всмоктування Вражаючий всмоктуючий двигун потужністю 12 000 Па легко видаляє бруд і плями, залишаючи менше 5% залишкової вологи, а для складних плям або запахів додайте розчин для чищення для більш якісного очищення. Ефективна робота Миючий пилосос N10 захищає ваші меблі та килимові покриття. Спеціальна конструкція роботи з низьким піноутворенням залишає Ваші килими чистими та сухими при цьому, зупиняє поширення шкідливих мікробів. Використовуйте багатофункціональний інструмент Використання багатофункціонального інструменту для прибирання не тільки килимів, а й найрізноманітніших тканинних покриттів дозволяє справлятися з плямами в важкодоступних місцях, включаючи килимові покриття і внутрішні кути диванів. Очистіть оббивку та килими від бруду Пролитий сік, брудні відбитки лап або бризки фарби - відразу ж очистіть їх миючим пилососом Dreame N10, щоб насолоджуватися комфортом чистих, пухнастих килимів. Зручне захоплення на поверхнях Ручний пилосос N10 дозволяє вам без зусиль переходити від килимів до диванів та від матраців до салонів автомобілів. Крім того, він знижує втому рук завдяки ергономічній ручці для зручного захоплення. Менше рухів для більш ефективного прибирання Звільніть рутину прибирання з подовженим шлангом N10 довжиною 1,1 м і 5-метровим шнуром живлення. Ідеально підходить для великих будинків, легко очищає більше простору, не переміщуючи пилосос або часто не змінюючи розетки. Продумана конструкція Миючий пилосос Dreame N10 c конструкцією пряжки для намотування шнура дозволяє легко його підбирати та намотувати подовжений шнур для зручного прибирання всього будинку. Легка та компактна конструкція Вага всього 4,3 кг дозволяє легко піднімати N10 для частого збирання кімнати за кімнатою. Після прибирання оберніть шланг навколо компактного корпусу для зручності зберігання в будь-якій шафі. Просте та ефективне очищення Подвійні баки поділяють чисту та брудну воду, щоб уникнути повторного забруднення. Завдяки прозорій конструкції ви можете спостерігати, як бруд зникає у реальному часі. Наступні роботи з очищення також полегшуються завдяки кришкам баків, що повністю відкриваються, що забезпечує чистоту і відсутність запаху. Шланг, що самоочищається Позбавтеся необхідності чистити шланги після прибирання. Розумний інструмент N10, що самоочищається, використовує потужне всмоктування пилососа для ретельного промивання внутрішньої частини шланга, зводячи до мінімуму накопичення бруду і запаху.
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/71691999863333.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/72030695491255.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/83879840853921.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/69789860186435.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/15905720457615.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/70718639996032.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/23841805421227.jpg)
![Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602] Миючий пилосос Dreame N10 (N10-BL) [610602]](/content/images/2/390x390l80mc0/48408600004474.jpg)