|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність акумулятора, мА·год | 2500.00 |
|---|---|
| Індикатори дисплея | Режим прибирання |
| Аксесуари в комплекті | Миючий пилосос, Роликова щітка, Чистяча щітка, Зарядний пристрій, Зарядна док-станція, Документація |
| Акумулятор | Акумулятор |
| Вага | 4.65 кг |
| Вага без упаковки, кг | 4.70 |
| Вага в упаковці, кг | 6.00 |
| Вага упаковки, кг | 6.00 |
| Висота упаковки, см | 73.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Ні |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Ні |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | пилосос, роликова щітка, чистяча щітка, зарядний пристрій, зарядна док-станція |
| Напруга живлення | 21.6 В |
| Номінальна потужність, Вт | 170.00 |
| Об'єм брутто | 0.079420 |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.50 |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води, л | 0.50 |
| Обсяг контейнера для води, л | 0.90 |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Площа прибирання, кв.м | 150.00 |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 1 режим + Турбо-режим |
| Розмір | 111.5 х 32.1 х 28.2 см |
| Розширені можливості | Швидкість обертання роликової щітки 540 об/хв, Швидкість обертання двигуна 36000 об/хв, Мийка щіток |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 75.00 |
| Сила всмоктування | 6000 Па |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Технічні особливості | Із турборежимом |
| Тип пилососа | вертикальний |
| Тип прибирання | миюче прибирання |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | є |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Так |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час зарядки, год | 4.50 |
| Час роботи | 22 хв |
| Час роботи, год | 0.50 |
| Ширина упаковки, см | 32.00 |
| Щілинна | Ні |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A)
Немає в наявності
Код товару: 619805
7 479 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальний вертикальний пилосос для сухого та вологого збирання Dreame H11 Core Сучасні технології дозволяють використовувати бездротові девайси для сухого та вологого чищення підлогових покриттів, хоча ще кілька десятків років тому це здавалося б фантастикою. Однак справжні технології покращують і спрощують наше життя, дозволяють проводити звичне прибирання набагато швидше, легше та якісніше. Бездротовий девайс з можливістю вологого прибирання та функцією збору рідин значно покращить ваше життя, а за рахунок наявності системи самоочищення додасть кілька десятків хвилин до вашого вільного часу. Основні переваги моделі H11 Core: Акумулятор 2500 мАг для роботи до 22 хвилин Всмоктування 6000 Паскалів Два режими прибирання Турбо та Стандартний Одночасне вологе та сухе прибирання Функція збирання рідин Щітка, що обертається, для відтирання засохлих і в'їлих плям Легке миття одним рухом руки Потужність всмоктування і щітка для миття, що обертається, дозволяють кожному з легкістю очищати тверді покриття для підлоги від плям, пролитих рідин, збирати дрібні частинки пилу і ворсу. Сила всмоктування досягає показника 6000 Паскалей, чого достатньо для регулярного прибирання підлог та підлогових покриттів. Поліпшений валик для миття Також легке та швидке миття забезпечується за рахунок тонких рамок миючого валика, і у вас не буде необхідності додатково промивати підлогу вздовж плінтуса або меблів. Зазор між миючою щіткою та стіною складає всього 6 міліметрів, таким чином, майже все сміття та волога будуть зібрані у контейнер. Швидкість обертання валика становить 540 обертів на хвилину. Контейнер для збору сміття та чистої води Конструкція пилососу Dreame H11 Core має на увазі наявність двох роздільних та знімних контейнерів для чистої та брудної води. Чиста вода наливається в бак об'ємом 900 мілілітрів, брудна зі сміттям збирається у контейнер об'ємом 500 мілілітрів. Після збирання рекомендується провести самоочищення пилососа і спустошити обидва баки для чистої та брудної води. Циркуляція та зміна води на миючому валику Під час вологого прибирання пилосос постійно промиває валик, що миє, і висмоктує з нього відпрацьовану брудну воду. Таким чином, ви постійно використовуєте чисту воду для промивання кожної ділянки підлоги у вашій квартирі чи будинку. Самоочищення після прибирання Після того як ви очистили і промили ваші покриття для підлоги можна сміливо встановлювати пилосос Dreame H11 Core на зарядну станцію. А після натискання спеціальної кнопки пилосос запустить режим самоочищення, під час якого щітковий валик буде промитий чистою водою. Також основна насадка не дозволяє зібраному волоссю намотуватися на валик, а знімає його і поміщає в контейнер разом зі сміттям і пилом. Два режими прибирання на ваш або автоматичний вибір Для прибирання можна вибрати один із встановлених режимів: стандартний або турбо. Стандартний підійде для регулярного прибирання та підтримання чистоти будинку. Турбо режим краще підійде для прибирання рідин, засохлих плям на підлозі або липких місць на підлоговому покритті. Пилосос здатний самостійно визначити ступінь забрудненості тієї чи іншої ділянки на підлозі та підлаштувати режим потужності під поточні потреби, а коли висока потужність не потрібна – знизити її. Миття та чищення без дротів Батарея дозволяє використовувати пилосос за прямим призначенням протягом 22 хвилин. А автоматична система регулювання потужності всмоктування допоможе девайсу заощадити витрати заряду. Блок акумулятора складається із шести об'єднаних осередків, що прискорює зарядку на комплектній зарядній станції.
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/81505454785269.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/63999917139592.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/29046573197477.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/33528971217140.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/66802952868046.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/42818552677481.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/86008318521030.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/60613440682624.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/44710877180480.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/75081078219476.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/97078250771502.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/96808327778408.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/18744428511102.jpg)
![Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805] Акумуляторний миючий пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H11 Core (HHR21A) [619805]](/content/images/28/390x390l80mc0/30051154604162.jpg)