|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | електродвигун із фіксованим валом |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 1.7 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.2 х 69.97 x 7 мм |
| Серія | WD Blue |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 149 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.0TB WD Blue 5400rpm 128MB (WD20SPZX)
Немає в наявності
Код товару: 607997
4 111 грн
4 401 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткі диски WD Blue відрізняються гідною швидкодією і високою надійністю, а їх ємності вам буде досить для зберігання величезної кількості фотознімків, фільмів і інших файлів. Жорсткі диски WD Blue призначені для використання в якості основних дисків в ноутбуках і зовнішніх накопичувачах. Інтерфейс SATA 6 Гб / с
Застосування інтерфейсу SATA 6 Гб / с дозволяє використовувати ці накопичувачі з новітніми чіпсетами і в той же час забезпечує зворотну сумісність зі старими системами, що підтримують тільки SATA 3 Гб / с.