|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 115 г |
| Висота | 9.5 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | продуктивність покращена за рахунок застосування технології адаптивної пам'яті Seagate Adaptive Memory |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 2.5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 26 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.35 х 69.85 х 9.5 мм |
| Середній час доступу, читання | 12 мс |
| Серія | Seagate Solid State Hybrid |
| Тип | SSHD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 350 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014)
Немає в наявності
Код товару: 607976
3 613 грн
3 657 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Безпрецедентна швидкість + висока ємність = вигідна покупка особливості: Підвищена продуктивність завдяки флеш-пам’яті NAND Час завантаження та продуктивність, як у твердотільних накопичувачів Простота та легкість установки завдяки універсальній конструкції Встановлюється та працює, як звичайний жорсткий диск, з будь-якими ноутбуками, комп’ютерами Windows та Mac та ігровими приставками, будь-якими ОС та додатками SATA 6 Гб/с із технологією NCQ для швидкої роботи інтерфейсу Застосування: Тонкі та ультратонкі пристрої Ідеально підходить для ігор, професійної творчості та роботи з ресурсомісткими додатками
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014) [607976] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014) [607976]](/content/images/18/289x390l80mc0/31758021666743.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014) [607976] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014) [607976]](/content/images/18/311x390l80mc0/63362228757551.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014) [607976] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Solid State Hybrid SATA III 64MB (ST1000LM014) [607976]](/content/images/18/390x390l80mc0/19728301750723.jpg)