|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 117 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | технологія Dynamic Cache Technology |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.4 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.7 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 19 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Середній час доступу, читання | 4,17 мс |
| Серія | Toshiba L200 |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Toshiba L200 5400rpm 128MB (HDWL110EZSTA)
Немає в наявності
Код товару: 607999
2 120 грн
2 459 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
2,5-дюймовий жорсткий диск для ноутбуків L200 від Toshiba призначений для власників ноутбуків, що використовують їх для повсякденних завдань, і геймерів. Цей диск - ідеальний вибір, якщо ви хочете вдосконалити можливості свого ноутбука або ігрової приставки по по зберіганню даних і збільшити сховище. Технологія Toshiba Dynamic Cache Technology дозволяє ще більше вдосконалити продуктивність процесів доступу до даних. L200 - це можливість поставити знамениту довговічність і надійність технологій Toshiba на службу вашого ноутбука або ігровій приставці. Варіанти застосування
• Ноутбуки
• Ігрові приставки
• Периферійні пристрої
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Toshiba L200 5400rpm 128MB (HDWL110EZSTA) [607999] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Toshiba L200 5400rpm 128MB (HDWL110EZSTA) [607999]](/content/images/37/390x390l80mc0/20172111779262.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Toshiba L200 5400rpm 128MB (HDWL110EZSTA) [607999] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Toshiba L200 5400rpm 128MB (HDWL110EZSTA) [607999]](/content/images/37/390x390l80mc0/30236207447730.jpg)