|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Висота | 9.5 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 1.4 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 16 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.2 х 69.85 x 9.5 мм |
| Серія | WD AV |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB WD AV-255400rpm 16MB (WD10JUCT) Refurbished (WD10JUCT_)
Немає в наявності
Код товару: 607984
1 659 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимальна ємність для зберігання аудіо- та відеоданих. Нові SATA-накопичувачі WD AV мають неперевершену ємність 1 ТБ, що відмінно підходить для сучасних систем, що зберігають великі обсяги даних. Надійна цілодобова робота Ці накопичувачі спеціально призначені для надійної цілодобової роботи з аудіо та відеопотоками в умовах високих температур: наприклад, у пристроях PVR, DVR та IPTV. SilkStream Оптимізація для безперебійного одночасного відтворення до 16 цифрових відеопотоків HD. Технологія SilkStream сумісна з набором команд потокового читання та запису ATA, що дозволяє виробникам побутової електроніки використовувати стандартні засоби роботи з потоковими даними та усунення помилок.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB WD AV-255400rpm 16MB (WD10JUCT) Refurbished (WD10JUCT_) [607984] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB WD AV-255400rpm 16MB (WD10JUCT) Refurbished (WD10JUCT_) [607984]](/content/images/25/390x390l80mc0/64697859752959.jpg)