|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 1.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 0.5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Середній час доступу, читання | 5,6 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 400 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 140 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015)
Немає в наявності
Код товару: 607988
3 911 грн
3 924 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Системи зберігання даних для ноутбуків і мобільних пристроїв
Оцініть найвищу ємність і мінімальну товщину 2,5-дюймового жорсткого диска. Вибирайте накопичувачі для найрізноманітніших додатків і даних. Завдяки компактному розміру (товщина 7 мм) модернізація системи не складає труднощів. Технологія багаторівневого кешування
Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC піднімає ПК на нові рівні продуктивності і дозволяє набагато швидше завантажувати додатки та файли. Завдяки оптимальному використанню флеш-пам"яті NAND, пам"яті DRAM і кешуванню диски BarraCuda швидше виконують читання і запис за рахунок оптимізації потоку даних. Вражаюча гнучкість
Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце по максимуму. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або установка ігор. Неперевершена надійність
Надійні жорсткі диски BarraCuda повертаються, і надовго. Довга історія успіху: бренду наднадійних жорстких дисків BarraCuda від Seagate вже більше 20 років
BarraCuda: бренд з бездоганною статистикою, визнаний клієнтами і провідними галузевими виданнями.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015) [607988] Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015) [607988]](/content/images/28/390x390l80mc0/61469716465137.jpg)