|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
|---|---|
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 1.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.2 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 0.8 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 250 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 8 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Розмір | 100.2 х 69.85 x 7 мм |
| Середній час доступу, читання | 13 мс |
| Серія | Travelstar Z5K500 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 250GB Hitachi (HGST) Travelstar Z5K500 5400rpm 8MB (HTS545025A7E380) гар. 12 мiс. (HTS545025A7E380_)
Немає в наявності
Код товару: 607998
668 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск Hitachi HDD 2.5 SATA - ідеальний варіант для будь-якого ноутбука. Для подключіння пристрою потрібен роз"єм SATA Швидкість обертання шпинделя в 5400 об/хв дозволяє користувачеві здійснювати швидких пошук необхідної інформації.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 250GB Hitachi (HGST) Travelstar Z5K500 5400rpm 8MB (HTS545025A7E380) гар. 12 мiс. (HTS545025A7E380_) [607998] Накопичувач HDD 2.5" SATA 250GB Hitachi (HGST) Travelstar Z5K500 5400rpm 8MB (HTS545025A7E380) гар. 12 мiс. (HTS545025A7E380_) [607998]](/content/images/36/390x390l80mc0/25530245327505.jpg)