|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 190 г |
| Висота | 15 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 2.1 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 1.1 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.35 х 69.85 х 15 мм |
| Середній час доступу, читання | 12 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 300 Gs / при зберіганні: 650 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 140 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST4000LM024)
Немає в наявності
Код товару: 607989
5 965 грн
6 357 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішня система зберігання для моноблоків 2,5-дюймовий диск товщиною 15 мм і ємністю 4 ТБ - маса місця для важливих робочих і особистих файлів. Цей накопичувач виведе на новий рівень ваше зовнішнє сховище даних, моноблок або тонкий ПК. Технологія багаторівневого кешування Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC піднімає ПК на нові рівні продуктивності і дозволяє набагато швидше завантажувати програми і файли. Завдяки оптимальному використанню флеш-пам"яті NAND, пам"яті DRAM і кешування диски BarraCuda швидше виконують читання і запис за рахунок оптимізації потоку даних. Вражаюча гнучкість Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце по максимуму. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або встановлення ігор. Завдяки конфігурації з низьким пусковим струмом диски ємністю 4 ТБ можна використовувати в старих низькоточних системах, таких як зовнішні бокси USB-2, одночасно забезпечуючи зниження енергоспоживання. Неперевершена надійність Надійні жорсткі диски BarraCuda повертаються, і надовго. Довга історія успіху: бренду наднадійних жорстких дисків BarraCuda від Seagate вже більше 20 років BarraCuda: бренд з бездоганною статистикою, визнаний клієнтами та провідними галузевими виданнями