|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 5.5 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.7 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 2 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100 х 70 x 7 мм |
| Середній час доступу, читання | 13 мс |
| Серія | Travelstar Z7K500 |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 7200rpm 32MB (HTS725050A7E630/) (0J38075)
Немає в наявності
Код товару: 613303
1 102 грн
1 137 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Travelstar Z7K500 є другим поколінням 2,5-дюймових жорстких дисків товщиною 7 мм розширеного формату від компанії HGST, зі швидкістю обертання 7200 об/хв і ємністю від 250 ГБ до 500 ГБ. Цей пристрій дозволяє збільшити розмір фізичного сектора з 512 байт до 4096 (4 КБ) байт, що покращує можливості диска та корекції помилок. Travelstar Z7K500 – перший у галузі 2,5-дюймовий жорсткий диск із SATA інтерфейсом, швидкістю 6 Гбіт/с та кеш-пам’яттю 32 МБ, з найвищою продуктивністю та швидкістю обертання 7200 об/хв, що було встановлено під час тестування PCMark Vantage. Однодискові моделі з 500 ГБ на одну пластину розроблені таким чином, що можуть виступати як заміна стандартним 9,5-мм жорстким дискам для використання ноутбуках, зовнішніх сховищах та ігрових консолях, а також мають нову, тоншу і надійнішу конструкцію пристрою.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 7200rpm 32MB (HTS725050A7E630/) (0J38075) [613303] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 7200rpm 32MB (HTS725050A7E630/) (0J38075) [613303]](/content/images/35/390x390l80mc0/68923005521840.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 7200rpm 32MB (HTS725050A7E630/) (0J38075) [613303] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 7200rpm 32MB (HTS725050A7E630/) (0J38075) [613303]](/content/images/35/390x390l80mc0/14388645420060.jpg)