|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 95 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 1.5 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.18 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 0.66 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 16 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.55 х 70.1 x 7 мм |
| Середній час доступу, читання | 5,6 мс |
| Серія | Seagate Video |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 400 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Seagate 5400rpm 16MB Video (ST500VT000) Refurbished (ST500VT000_)
Немає в наявності
Код товару: 607980
620 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Seagate 5400rpm 16MB Video (ST500VT000) Refurbished (ST500VT000_) [607980] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Seagate 5400rpm 16MB Video (ST500VT000) Refurbished (ST500VT000_) [607980]](/content/images/21/390x390l80mc0/67276995669777.jpg)