|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
|---|---|
| Вага | 109 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | оптимізовано для безперебійного одночасного відтворення до 5 потоків HD відео |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 1.4 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 16 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100 х 70 x 7 мм |
| Серія | WD AV |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 147 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD AV-25 5400rpm 16MB (WD5000LUCT) Refurbished (WD5000LUCT_)
Немає в наявності
Код товару: 607985
534 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD AV-25 5400rpm 16MB (WD5000LUCT) Refurbished (WD5000LUCT_) [607985] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD AV-25 5400rpm 16MB (WD5000LUCT) Refurbished (WD5000LUCT_) [607985]](/content/images/26/390x390l80mc0/44357206824530.jpg)