|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 920 г |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 2 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 0.85 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 2 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.2 х 69.85 x 7 мм |
| Серія | WD Black |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 400 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_)
Немає в наявності
Код товару: 607991
713 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_) [607991] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_) [607991]](/content/images/31/390x390l80mc0/39630466367270.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_) [607991] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_) [607991]](/content/images/31/390x390l80mc0/31258413472158.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_) [607991] Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD Black 7200rpm 32MB (WD5000LPLX) Ref (WD5000LPLX_) [607991]](/content/images/31/390x390l80mc0/98458635356522.jpg)