|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | алгоритм динамічного кешування та технологія StableTrac |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 9.5 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 1.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 8.1 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 55°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 14 мс |
| Серія | Caviar Black |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 300 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 164 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.0TB WD 7200rpm 64MB (WD2003FZEX) Refurbished (WD2003FZEX_)
Немає в наявності
Код товару: 613304
5 017 грн
5 332 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD 2.0TB WD 7200rpm 64MB (WD2003FZEX) Refurbished (WD2003FZEX_) [613304] Накопичувач HDD 2.0TB WD 7200rpm 64MB (WD2003FZEX) Refurbished (WD2003FZEX_) [613304]](/content/images/36/390x390l80mc0/92781545768245.jpg)