|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 720 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 9.5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 8,5 мс |
| Серія | Toshiba MG03 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 3.5" SATA 2.0TB Toshiba 7200rpm 64MB (MG03ACA200)_Refurbished (MG03ACA200_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 616661
3 514 грн
3 556 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.