|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 680 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 11.4 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 5.7 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 40 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 9 мс |
| Серія | Ultrastar 7K4000 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 3.5" SATA 4.0TB Hitachi (HGST) Ultrastar 7K4000 7200rpm 64MB (HUS724040ALE640)
Немає в наявності
Код товару: 615942
4 597 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Hitachi Ultrastar 7K4000 високою надійністю і продуктивністю за низького енергоспоживання. Hitachi Ultrastar 7K4000 забезпечує 2 мільйона годин безвідмовної роботи, завдяки чому його можна використовувати цілу добу. Поєднуючи великий обсяг і швидкість обертання шпинделя у 7200 об/хв із низьким енергоспоживанням, цей накопичувач ідеально підходить для серверів і потужних робочих станцій.