|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 750 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 9.5 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | Enterprise |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 3.5" SATA 4.0TB WD 7200rpm 64MB (WD4000FYYX)
Немає в наявності
Код товару: 615943
4 856 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткі диски WD RE Enterprise SATA зі швидкістю обертання 7200 об/хв мають високу продуктивність і надійність, що робить їх ідеальним рішенням для корпоративних систем зберігання даних і серверів, систем відеоспостереження та інших ресурсомістких додатків з високою інтенсивністю запису. Завдяки розробленому, виготовленому та підтвердженому середньому часу безвідмовної роботи (MTBF) 1 200 000 годин при 100% навантаженні в номінальних умовах корпоративного класу, кешу об’ємом 64 МБ та найкращій у своєму класі стійкості до вібрації ці диски є найкращими у сегменті корпоративних SATA-накопичувачів.
![Накопичувач HDD 3.5" SATA 4.0TB WD 7200rpm 64MB (WD4000FYYX) [615943] Накопичувач HDD 3.5" SATA 4.0TB WD 7200rpm 64MB (WD4000FYYX) [615943]](/content/images/6/390x390l80mc0/39080940902819.jpg)