|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 630 г |
| Вага без упаковки, кг | 720.00 |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Електроспоживання | 10 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.4 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробництва | China |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ |
| Модель | ST8000VX010 |
| Об'єм жорсткого диска | 8 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Обсяг буферної пам'яті, МБ | 256.00 |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 146 x 101 x 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 6 мс |
| Серія | SkyHawk AI Surveillance |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Функції / можливості | Підтримка до 64 відеокамер |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 5400 |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010)
Немає в наявності
Код товару: 608025
17 192 грн
18 142 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
SkyHawk використовує великий досвід Seagate у розробці дисків, спеціально призначених для систем відеоспостереження. Основні переваги Мікропрограма ImagePerfect розроблена для забезпечення плавного захоплення відеоматеріалів у робочих навантаженнях цілодобового спостереження, які записують відео з 64 HD-камер. SkyHawk Health Management активно допомагає захистити вашу систему відеоспостереження, приділяючи особливу увагу запобіганню, втручанню та варіантам відновлення. Увімкнено RAID RapidRebuild, який забезпечує у 3 рази швидше відновлення томів у порівнянні з традиційним відновленням RAID. Неперевершений захист даних з увімкненим 3-річним планом Rescue Data Recovery Services, що допомагає захистити важливі відео за допомогою власних послуг Seagate для відновлення даних. Вбудовані датчики RV дозволяють дискам підтримувати продуктивність у системах з кількома відсіками, надаючи замовникам гнучкість для масштабування своїх систем, коли потрібно більше місця для зберігання. Підтримка потокової передачі ATA дозволяє записувати до 64 HD-камер для плавного безперервного відеоряду. Середній час напрацювання на відмову 1 млн годин, обмежена гарантія 3 роки Нижче енергоспоживання означає зниження тепловиділення, що підвищує надійність рішень для відеоспостереження. Компоненти, стійкі до потьмяніння, допомагають захистити привід від впливу навколишнього середовища, підвищуючи надійність у польових умовах.
![Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) [608025] Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) [608025]](/content/images/39/390x390l80mc0/22228624312009.jpg)
![Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) [608025] Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) [608025]](/content/images/39/260x390l80mc0/25426748481641.jpg)
![Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) [608025] Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) [608025]](/content/images/39/390x390l80mc0/89141167914926.jpg)