|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 32 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 10°C до 35°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | Desktop HDD |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 300 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Hitachi 7200rpm 32MB (HDS721010CLA632)_Refurbished (HDS721010CLA632_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 620280
2 684 грн
2 716 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.