|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 7.6 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 26 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Серія | HP MB |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB HP 7200rpm 128MB (MB1000GVYZE)
Немає в наявності
Код товару: 616786
4 745 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity – це високопродуктивний та надійний пристрій для зберігання даних, створений спеціально для корпоративних користувачів та серверних рішень. Цей жорсткий диск є оптимальним вибором для тих, хто шукає баланс між ємністю, швидкістю та довговічністю.
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB HP 7200rpm 128MB (MB1000GVYZE) [616786] Накопичувач HDD SATA 1.0TB HP 7200rpm 128MB (MB1000GVYZE) [616786]](/content/images/8/390x390l80mc0/95644113151378.jpg)