|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 710 г |
| Висота | 26 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 8.94 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Розмір | 102 х 26 х 147 мм |
| Середній час доступу, читання | 4,16 мс |
| Серія | Constellation ES |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0Tb Seagate Constellation ES, 64Mb, 7200rpm (ST1000NM0011)
Немає в наявності
Код товару: 619229
4 480 грн
4 534 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск Seagate Constellation ES п’ятого покоління є наймісткішим у галузі дисків корпоративного класу. Цей диск з інтерфейсом SATA 6 ГБ/с має надійність корпоративного класу та високу ефективність з погляду продуктивності й енергоспоживання, що робить його ідеальним рішенням для багатодискових серверів і систем зберігання даних з оптимізованою місткістю, які працюють цілу добу.
![Накопичувач HDD SATA 1.0Tb Seagate Constellation ES, 64Mb, 7200rpm (ST1000NM0011) [619229] Накопичувач HDD SATA 1.0Tb Seagate Constellation ES, 64Mb, 7200rpm (ST1000NM0011) [619229]](/content/images/33/390x390l80mc0/17616335173937.jpg)