|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 680 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 9.5 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Серія | Exos 7E8 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate Exos 7E8 7200rpm 256MB (ST1000NM000A)
Немає в наявності
Код товару: 619644
4 480 грн
4 534 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Seagate 3.5" Exos 7E8 - цей жорсткий диск швидкого доступу корпоративного класу відноситься до четвертого покоління жорстких дисків і призначений для цілодобової роботи 24 години на добу 7 днів на тиждень. Цей диск відрізняється найкращими у своїй категорії характеристиками стійкості до вібрації, що забезпечує його неперевершену продуктивність при роботі з додатками з високою щільністю запису та уможливлює безперервний доступ до даних. Удосконалена гнучка настройка параметрів енергозбереження (технологія PowerChoice) забезпечує безпрецедентну економію електроенергії (до 92%) у режимі очікування. Доведена надійність багатодискового мікропрограмного забезпечення максимально збільшує доступність корпоративних систем. Завдяки технології здвоєного процесора і технології Ramp Load диск функціонує виключно надійно (пропускна здатність, що підтримується, в середньому на 35 % вище в порівнянні з жорсткими дисками попередніх поколінь).
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate Exos 7E8 7200rpm 256MB (ST1000NM000A) [619644] Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate Exos 7E8 7200rpm 256MB (ST1000NM000A) [619644]](/content/images/47/390x390l80mc0/30020750821713.jpg)