|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.4 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 26 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 2 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | Toshiba DT01 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB TOSHIBA 7200rpm 32MB (DT01ACA100)
Немає в наявності
Код товару: 616181
4 286 грн
4 337 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ці 3.5-дюймові жорсткі диски з однією пластиною, що мають частоту обертання 7200 об/хв і високу ємність, оптимізовані для використання в енергоефективних настільних комп’ютерах, призначених для некомерційних та комерційних цілей. Моделі серії DT01ACA підтримують розширений формат (AF) та технологію вдосконаленого керування живленням. Крім того, вони забезпечують економію енергії в режимі бездіяльності до 16% в порівнянні з попередніми моделями. Частота обертання, яку підтримують ці диски з інтерфейсом SATA та швидкістю передачі даних 6 Гбіт/с, становить 7 200 об/хв. Виробники, які надали перевагу цим жорстким дискам, зможуть надати своїм клієнтам високопродуктивні, високоємні та енергоефективні рішення, в яких використані переваги новітніх компонентів та операційних систем. Особливості продукту: Ємність: 1 ТБ Частота обертання: 7200 об/хв Можливість комерційного та некомерційного використання Інтерфейс SATA із швидкістю передачі даних 6 Гбіт/c Відсутність у складі галогенів та висока енергоефективність
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB TOSHIBA 7200rpm 32MB (DT01ACA100) [616181] Накопичувач HDD SATA 1.0TB TOSHIBA 7200rpm 32MB (DT01ACA100) [616181]](/content/images/20/500x375l80mc0/98456936486189.png)