|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 680 г |
| Висота | 26 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання | 8.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 8.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 5.9 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 25.4 мм |
| Середній час доступу, читання | 8,9 мс |
| Серія | WD Re |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD 7200rpm 64MB (WD1003FBYZ)_Refurbished (WD1003FBYZ_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 616009
2 168 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD 7200rpm 64MB (WD1003FBYZ)_Refurbished (WD1003FBYZ_Refurbished) [616009] Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD 7200rpm 64MB (WD1003FBYZ)_Refurbished (WD1003FBYZ_Refurbished) [616009]](/content/images/26/390x390l80mc0/55883600922815.jpg)