|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.3 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 70°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 8,9 мс |
| Серія | AV-GP |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | IntelliPower |
| Швидкість передачі даних | 110 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_)
Немає в наявності
Код товару: 607983
1 191 грн
1 266 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_) [607983] Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_) [607983]](/content/images/24/341x390l80mc0/43274744215498.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_) [607983] Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_) [607983]](/content/images/24/503x390l80mc0/79385655886954.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_) [607983] Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD AV-GP 64MB (WD10EURX) Ref (WD10EURX_) [607983]](/content/images/24/390x390l80mc0/68359587130402.jpg)