|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA 3 |
|---|---|
| Вага | 440 г |
| Вага без упаковки, кг | 440.00 |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | технологія паркування головок NoTouch |
| Електроспоживання | 6.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 1.2 Вт |
| Країна виробництва | Thailand |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Модель | WD10EZEX |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 МБ |
| Обсяг буферної пам'яті, МБ | 64.00 |
| Призначення | для ПК |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Рівень шуму в режимі очікування | 29 дБ |
| Рівень шуму при читанні | 30 дБ |
| Середній час доступу, читання | 9 мс |
| Серія | Caviar Blue |
| Тип | внутрішній |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Ударостійкість при зберіганні | 350 G |
| Ударостійкість при роботі | 30 G |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 300 тис. разів |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 7200 |
| Швидкість передачі даних | 150 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX)
Немає в наявності
Код товару: 109985
6 071 грн
6 750 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск WD Blue перевірений і рекомендований до використання в настільних ПК, промислових системах і зовнішніх накопичувачах. Накопичувач для настільних ПК не рекомендується використовувати в RAID-масивах.
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/267x390l80mc0/58105614540065.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/390x390l80mc0/31539245208703.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/870x313l80mc0/43879794637355.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/418x390l80mc0/57412869782767.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/408x390l80mc0/18820376359768.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/266x390l80mc0/13204944299736.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/260x390l80mc0/41993420301942.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/341x390l80mc0/53384576293075.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/267x390l80mc0/70821551063122.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/629x390l80mc0/97371670725028.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/777x390l80mc0/21089216659000.jpg)
![Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985] Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue (WD10EZEX) [109985]](/content/images/8/777x390l80mc0/22267609406297.jpg)