|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | унікальна технологія NASware |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 3.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.2 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 70°C |
| Розмір | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Серія | WD Red |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 150 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD Red 5400rpm 64MB (WD10EFRX)
Немає в наявності
Код товару: 613316
2 839 грн
3 142 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
У світі немає іншого накопичувача, який був би створений для систем NAS для будинку і невеликого офісу. Накопичувачі WD Red для NAS незамінні для програм, які працюють на пристрої NAS у будь-якому середовищі — у домашньому офісі, на невеликому підприємстві або у великій компанії. Ці накопичувачі, які працюють без шуму й нагрівання, оптимально сумісні із системами NAS з 1-8 відсіками, які працюють цілу добу. Втілення великого досвіду в роботі з мережевими накопичувачами Накопичувачі WD Red перевірені на сумісність із найширшим колом пристроїв NAS різних виробників. Це означає, що, придбавши будь-яку систему NAS, ви можете бути впевнені, що накопичувачі WD Red будуть сумісні з нею краще за інші. NASware 3.0 Накопичувачі WD Red постачаються з програмою NASware 3.0, призначеною для оптимізації жорсткого диска для систем NAS, які працюють цілу добу. Програма NASware 3.0 покращує надійність жорсткого диска й оптимізує його сумісність у системах NAS.
![Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD Red 5400rpm 64MB (WD10EFRX) [613316] Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD Red 5400rpm 64MB (WD10EFRX) [613316]](/content/images/14/390x390l80mc0/76745653731522.jpg)