|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 720 г |
| Вага без упаковки, кг | 750.00 |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | оптимізовано для мережевих сховищ AgileArray |
| Електроспоживання | 10 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 10.1 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 1 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 7.8 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Максимальний рівень шуму | 32 дБ |
| Модель | ST10000VN000 |
| Об'єм жорсткого диска | 10 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Серія | IronWolf NAS |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 210 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 10.0TB Seagate IronWolf NAS 7200rpm 256MB (ST10000VN000)
Немає в наявності
Код товару: 608012
11 694 грн
12 109 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Витривалі. Готові до роботи. Масштабуються.
Накопичувачі IronWolf створені для мережевих сховищ. Вони забезпечують безперервну роботу і підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість і надійність системи. Розрахована на багато користувачів технологія і високий ліміт робочого навантаження забезпечують продуктивність і масштабованість, необхідні для успіху вашого підприємства. Підтримка NAS і систем з декількома відсіками, вбудовані датчики обертальної вібрації
Диски IronWolf вже визнані кращими в своєму класі. Їх найбільш ємні моделі оснащені датчиками обертальної вібрації, що дозволяють підтримувати продуктивність в системах NAS з декількома відсіками. Розрахована на багато користувачів технологія відкриває нові можливості
Розрахована на багато користувачів технологія відкриває нові можливості використання мережевих сховищ, підвищуючи ліміт робочого навантаження і дозволяючи кільком користувачам одночасно працювати з сервером мережевого сховища. Якщо ви творчий працівник або господар підприємства малого бізнесу, IronWolf - це те, що вам потрібно. Дайте волю творчості з IronWolf і мережевим сховищем
У вас творча професія? З ємною надійною системою зберігання даних ви зможете працювати де завгодно і встигати все вчасно. Диски IronWolf для NAS забезпечують цілодобовий віддалений доступ, резервне копіювання і обмін файлами, щоб ви могли легко ділитися ідеями. Більш того, завдяки широким можливостям масштабування накопичувачі IronWolf дозволяють нарощувати ємність систем зберігання даних у міру зростання компанії. Розширте корпоративне мережеве сховище
Успішні підприємства малого бізнесу потребують ефективної системи зберігання даних. Диски IronWolf оптимізовані для використання в мережевих сховищах і середовищах з кількома RAID-масивами. Вони витримують вібрацію, високі робочі навантаження і трафік.