|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 750 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково | підтримують до 64 однострумові камери високої чіткості, а також багато сучасних камери з технологією штучного інтелекту |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 9 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 38 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 10 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | Purple Pro |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 500 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 265 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 10.0TB WD Purple Pro 7200rpm 256MB (WD101PURP)
Немає в наявності
Код товару: 614298
16 631 грн
18 501 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск для передових інтелектуальних систем відеоспостереження Жорсткий диск WD Purple Pro створений для нових поколінь сучасних записуючих пристроїв з підтримкою штучного інтелекту, серверів з технологіями глибокого навчання, пристроїв відеоаналітики і хмарних рішень, для ефективної роботи яких потрібен високопродуктивний накопичувач великої ємності, що витримує значні навантаження. У диску WD Purple Pro використовується технологія штучного інтелекту AllFrame, яка дає можливість зменшити втрату кадрів і поліпшити відтворення відео, а також не тільки дозволяє записувати кілька потоків відео з однієї камери, але і підтримує 32 додаткових потоку для роботи аналітичної системи на основі глибокого навчання. Накопичувач WD Purple Pro також забезпечує швидкодію пристроїв для корпоративних систем, цілісність даних і надійність, що особливо важливо для великомасштабних систем і рішень, схильних до вібрації.