|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 690 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково | унікальна технологія NASware 3.0 |
| Електроспоживання | 10 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.4 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.9 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.6 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 14 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 512 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Серія | WD Red Pro |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 50 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 500 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 265 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX)
Немає в наявності
Код товару: 611678
21 390 грн
22 646 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткі диски корпоративного класу, розроблені для забезпечення високої продуктивності та надійності у комерційних та корпоративних середовищах NAS. Накопичувачі WD Red Pro розроблені для обробки високоінтенсивних робочих навантажень у цілодобових, розрахованих на багато користувачів, комерційних і корпоративних середовищах NAS. Накопичувачі WD Red Pro забезпечують продуктивність, масштабованість та надійність, необхідні компаніям для зберігання, обміну та спільної роботи з великими обсягами даних у багатовідсічних RAID-оптимізованих системах NAS.
![Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX) [611678] Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX) [611678]](/content/images/46/390x390l80mc0/56114155737173.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX) [611678] Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX) [611678]](/content/images/46/390x390l80mc0/49559377908199.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX) [611678] Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD142KFGX) [611678]](/content/images/46/390x390l80mc0/54262932157388.jpg)